Türk Tarihi üzerine kitaplar okur musunuz?

varsa hangi kitapları okuyorsunuz? merak ediyoruz hepinizi bakalım herkes neler yaazacak

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen okur bazen birebir tarihçinin ağzından dinlerim belgelerle gerçekleri öğrenmekteyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• turgut özakmandan şaşmam: şu çılgın türkler-diriliş-cumhuriyet

1|2
    0|1
  • Kendimce okumaya çalışıyorum. Bazen komplo teorilerine kadar gidiyor..:)

İlber Ortaylı favorim bu günlerde..Elimde bitmesi gereken sürüyle kitap olduğu halde gittim yeni kitabını aldım merak edip..:) (Cumhuriyet'in İlk Yüzyılı )

Soylediğim gibi epey uzun bir listem var. Onlar bitince yenilerini alacağım.

0|0
    0|0
  • ismail bilgin in sarıkamış çok ıyı.. sıkmadan anlatıyo en son bunu okumustum şimdi nar agacına basladım

0|1
    0|0
  • Tarihi kitaplardan okumak çok can sıkıcı ama belgesel falan izlerim kısa kısa banu avarı takip ederim.Bunun gibi hem günümüzün hem geçmüşün değerlendirmesini yapan yazarları takip ederim.Birde tarihin gizemli kısımlarını merak ederim..

0|0
    0|0
  • en son Namık Kemal'den Osmanlı Tarihi 1 ve 2yi okumuştum

0|1
    0|1
  • Okumuyorum.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• link Tan tarih kitabı değil ama güzel bir kitap.

0|0
    0|1
  • okurum tabi ama sana önerim kitap değil bu aşamada çok daha ivedi şeyler var youtube de tarih programları izle.

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsızın kitaplarını oku en iyi tarihçilerimizdendir

0|2
    0|0
    • sen o zaman Ön Türk tarihini biliyorsundur bize öğretilen yanlış tarihe karşı doğrular

• Evet, online, kitap fazla okumam alismadim klasik yöntemle laptopda daha iyi geliyor...

Ben TÜRK tarihinide ve dünyadaki öbür irklarinda noldugunu napdigini napmak istedigini anladim yaa hepsinin ortak bir düsmani var oda TÜRK

0|0
    0|0
  • Yeterince okudum. Orta Asya'dan Cumhuriyet dönemine kadar. Şimdi Dünya tarihindeyim. Bir kaç senedir JApon tarihi ile meşgulüm.

0|0
    0|0
  • Yeterince okudum. Okullardaki rezil tarihyle yıllardır nasıl uyutulduğumuzu iyi öğrendim.

0|1
    0|2
  • Yavuz BAHADIROĞLU tüm set...

0|0
    0|0
  • NFK nın yeniçerisi çok iyidir...

0|1
    0|0
  • daha çok belgesellerden takip ediyorum..çok etkileyici..

0|0
    0|0
  • Ekrem Şamayı okurum.

0|0
    0|0
  • Okumam mı ya. İlgi alanıma giriyor. Çok severim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...