Fal bakmayi bilen?

hey fal bakmayi bilen baksin bakim neler var falimda
Lutfen lutfeb lutfen
Fal bakmayi bilen?

Güncellemeler:
🎀Kızlar lütfen ya!🎀

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Foto 1:

Sende iki zurafa bir aslan birde onlara dogru havadan inen bir kus var (alt tarafta)
    Aciklama:Kus bu iki zurafaya lafi yetistiriyor aslanda agzini acmis esniyor mu bagriyorr mu bilemedim.

Foto 2:

El ele tutusmus iki kisii var gelin ve damat gibi ortalarinda bir cicek var sen yakinda zamanda evleneceksin veya nisanlacaksin gibi.

Foto 3:

iki baligin var yan yana su gelin ve damatin hemen yanindalar kismekli birsey olcak hayatinda size karssi olan cok yilan var sanki ama siz onlarda kurtulmussunuz yilani atiyorsunuz.

Foto 4:

Nazar var cok goz var uzerinde (uzerinizde) damat elinde (sagda olan kisi) elinde bir kupa mi ne onun gibi birsey var bir sey basaracak haaytinda

Foto 5:

Sikintilarinda kurtuluyosun yaavs yavas ama bu olaylar seni uzmus gibi icin parcalanmis senin gemin var denizin usutnde gidiyor (siyah yere iyi bak ilerleyen bir gemi var) sen heralde bir yere gideceksin

:D nasil ama

0|0
    0|0
    • Super cok mersi😀😘

• Yok be canim hic tutmadi ciddiye alip cevap yazdigin icin 😀 sectim tesekkurler

• Yav olmadi diger sefere artik

Erkekler Ne Diyor 10

• bozulmuş o fal. kapattığın an hiç açılmıcak kımıldatılmıcak ve ters çevirdiğinde üst yüzeyi soguyasıyakadar açmıcaksın. omamış

0|0
    0|0
  • Anlarım ama simdi bakamam

0|0
    0|0
  • bundan fala bakılmaz.

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra öleceksin

0|0
    0|0
  • çok bilgi var 2sayfa

0|0
    0|0
  • Sana gabaran bir şey var :)

0|0
    0|0
  • Falinda kendimi gordum, galiba partnerim olacaksin.
    Nerdensin

0|0
    0|0
  • of o ne

0|0
    0|0
  • sana kabaran bir şeyler var :)

0|0
    0|0
    • Bana kabaran sana kacsın 😉

• Pardin pardon pardon

• :) :) :) :) kusura bakma kanka iğrenç espiriydi :)

• Anlamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...