Istanbul'da fotoğrafçılık kursuna gitmek istiyorum

bu konuda bir deneyimi olan var mı? Istanbul'da fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında da bilgi verebilir misiniz?

Güncellemeler:
bilgisi olmayanlar konuya dahil olmayın lütfen özellikle kurs neymiş ya cevapları duymak istemiyorum düğünde çekilen halay fotoğraflarınızdan bahsetmiyorum sanatsal fotoğraflardan bahsediyorum

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• genç fotoğrafçılar kulübü var onların gezileri eğitimleri herşeyleri var face de felan gruplarıda var.. oraya başvur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• e git tabi makineyi al eline bas deklanşöre olmaz fotoğrafçı bir abi demişti ''ustam 2 yıl makine vermedi elime ışıkları öğrenmem için'' sanat sonuçta ;)

0|0
    0|0
  • Bende İst'deim Ama Kursa Gitmicem Bende Merak Sardım Fotoğraf Olayına Zevkli Bir İş Buralarda Güzel Şeyler Çekmeye Calısıyorum Kendimcenek (:

0|0
    0|0
  • link

burası iyidir. gerekli bilgilerde sitede mevcut.

0|0
    0|0
  • Bir ara İSMEK kursları vardı ücretsiz olarak. Araştırmanı öneririm, belki devam ediyordur..

0|0
    0|0
  • Buna para vermene gerek yokki ismekin Ücretsiz Dijital fotoğraçılık kursları var

oyle sıradanda degil bak arastır istersen

0|0
    0|0
  • Bence bu iş için para verme. Fotoğraf ciddi iş. Ama kursa muhtaç olacak kadar bu konuda kendini geliştiremiyorsan hiç başlama:) Fotoğrafçılık 2 boyutludur. İlki teknik bilgi ve makinayı tanıma. İkincisi ise estetik donanım. İkisi de önemli. Sana mini bir seminer verebilirim.

0|0
    0|0
  • eger kadiköy taraflarına yakınsan ari bilgi kursunu önerebilirim.

link

0|0
    0|0
  • foto nun kursu mu olur yha ilk defa duydum çok saçma al makinayı eline en görkemli mekan manzaraları karele ^^^^^^^^

0|0
    1|0
  • makınan var ise kurcalıya kurcalıya 2 haftada zaten örenirsin :)

0|0
    0|0
  • ne işin var fotoğrafçılıkta..

0|0
    0|0
  • ızmır olsa yardımcı olurduk

0|0
    0|0
  • Ben sana kurs veririm

Herşeyinden anlarım

Objektifinden boxuna , diyaframından isosuna :)

0|0
    0|0
  • Kursa gitmene gerek yok. Ne için gideceksin kursa?

0|0
    0|0
    • Güncelleme : Tekrar ediyorum kursa gitmene gerek yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• ismek ücretsiz kurs verıyor

0|0
    0|0
  • kursa gidip netcen gıı

0|0
    0|0
Yükleniyor...