Sizce nasıl olmuş?

Sizce hikayem nasıl şimdilik iki sayfa oldu bir sayfa okuyun beğenmezse nın okumayın her türlü yoruma açığım gerçekten çok emek harcadım. Okumadan yorum yazmazsaniz sevinirim

Hikayem

Güncellemeler:
Yav zaten iki satırlık hikaye :D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında güzel bir hikaye çıkabilirdi fakat olaylar aşırı hızlı gelişmiş ve bazı mantık hataları var maelsef. Yine de kabul edilebilir bir kısa hikaye olmuş. Dikkat etmen gereken oldukça fazla şey mevcut. Ellerine sağlık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
    • O zamanlar 2. Bölümü yazmamıştim

• bence iyi olmuş, ilk bölümde olayın girişini yaptıktan sonra bu bölüm de kahramanların psikolojik incelemesi gibi olmuş. zehrayla ablası arasındaki ilişki, anlaşamamalarının sebepleri falan iyi yerleştirilmiş, çocukluğa kadar inmişsin :) yalnız parktaki buluşmada kibir lafını çok kullanmışsın, göze batıyor. yine ufak tefek yazım hataları var. yeni bölümü yazınca haber verirsin :)

• Klubü değil Kulübü olacak, ihpar değil ihbar olacak, ben yazım hatalarına çok dikkat eden birisiyim sadece doğrularını yazmak istedim yanlış anlama konu güzel akıcı başlangıç hoşuma gitti doğrusu Zehra ismini pis işlere bulaştırmasaydın daha iyiydi :) Bende bayılırım yazmaya umarım başarılı olursun yolun açık.

0|0
    0|0
  • Çok uzun ya :D

0|0
    0|0
  • umarım hevesini kırmış gibi olmam ama hikaye ve anlatım çok klişe olmuş bnce :( biraz daha kendi tarzını oluşturman gerek bnce :3

0|0
    0|0
    • yani nasıl desem anlatım biraz basit olmuş gibi yani öyle dostoyevski gibi 3 sayfa betimleme yaz demiorum ama :D her şeyin bir aralığı var :3 Stephen Kingin kısa öykülerine bir bak bnce tarz olarak snn öykülerin gibi ama anlatım daha bir akıcı :D

• ben bunu daha önce okuyup yorum yapmıştım.

0|0
    0|0
  • Uzun hikaye

0|0
    0|0
  • Okumadim ama hayatta başarılar

0|0
    0|0
  • Hit numaraları vol 1 :D

0|0
    0|0
    • Yazım hatalarını duzeltirim de detaysiz hikaye mi olur. Simdi kardeşim detay istemiyorsan git "Ayşe bana top at" oku. Romanda hikayeyi gözünde canlandırmak önemli olan

• Canlandırmak kadar anlam bütünlüğünü korumakta önemli. O kadar uzatmışsın ki detay okumaktan asıl anlatılmak istenene yoğunlaşamadım. Bunu gazetecilik mezunu, kelimelerle arası gayet iyi olan ve bol bol kitap okumuş bir abinin tavsiyeleri olarak gör :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Özet geçmişsin

0|0
    0|0
  • Üzgünüm çok sıradan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...