Söz besteleyen var mı? Şiir, şarkı sözü vs. Besteleyen var mı?

Söz besteleyen var mı? Şiir, şarkı sözü vs. Besteleyen var mı?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilime hatta çalmışdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• mahalle takımımıza beste yapmıştım bir kaç tane sayılıyor mu o :D :D

0|0
    0|0
  • Var ancak hepsi kendim için.

0|0
    0|0
  • 9 yasından beri yaziyorum siir sarkı söz vesayre kitap cıkartıcam allah izin verirse

0|0
    0|0
  • bir ara uğraşmıştım

0|0
    0|0
    • Nasıl yapıyorsunuz işin müzik kismini?

• Şiir yazarım emma ve lakin bestelemem. okurum

0|0
    0|0
  • bir ara şiir yazmışlıgım vardır ama baya oldu yazmayalı 1 sene kadar

0|0
    0|0
  • Tam aşık olursam düşüncemelerim le döktürüyorum bu huyum var :)

0|0
    0|0
  • simdi herkes söz yazarı besteci olur :D

0|0
    0|0
  • istesem evet saçmada olsa çıkarırım bişeyler

0|0
    0|0
    • Nasıl yapıyorsunuz bunu?

• fon müziğini aç duygusal bişey olsun... yazmaya çalış yavaş yavaş dökülür zaten

• Yazmayı değil besteyi sordum

• Aşıksan vur saza şöfersen bas gaza :DD

0|0
    0|0
  • şiir yazıp seslendiriyorum defterim var ve ilerde nasip oluşa albüm çıkaracam

0|0
    0|0
  • söz yazabiliyosan besteleyebilirim.. biraz zaman alabilir ama yapabilirim sanırım

0|0
    0|0
    • Enstrüman olarak ne kullanıyorsunuz? Ya da mirildanarak mi yapıyorsunuz

• Nasıl besteliyorsunuz peki? İlk nerden basliyorsunuz mesela? Sözlere bakarak mı birseyler cikariyorsunuz önce yoksa gitarda yapıp sonra söze mi uyarliyorsunuxz

• sözler üzerinden gidiyorum

• sadece şiir yazabliyom. aşk komulu

0|0
    0|0
  • Melankoli yazıyorum

0|0
    0|0
  • Var. Hayırdır?

0|0
    0|0
    • Nasıl besteliyorsunuz

• Eğer sanatsal bişey olsun diyosan nota uyumunu ve nota üzerine söz yerleştirmeyi bilmen lazım. Daha doğrusu o yeteneğinin olması lazım. Eğer dinlenecek bişey olsun altyapısına teferruatına gerek yok diyosan akor yardımıyla da bişeyler yapabilirsin. Bazıları müziğin üzerine söz yazar bazıları da önce sözü yazar sonra beste aşamasına girer. Ben ikisini aynı anda yapmayı tercih ediyorum...

• evet?

0|0
    0|0
    • Nasıl besteliyorsunuz

• Nakarat kısmı besteledikten sonrasıni nasıl yapıyorsunuz aslında tam olarak bunu bilmeye ihtiyacım var

• madem öyle kısaca şöyle anlatayım benim yöntemim biraz amatörce ama işime yarıyor baya ilk önce yazdıgım şiirler arasından seçiyorum bir tane sonra kendimce dogaçlama bir şeyler mırıldanıyorum sonra gitarı alıp onu ritimle birlikte düzenliyorum ama bu işlemler öyle basit şeyler degil 1 ay ugraşıp hiçbir şey çıkaramadıgım da oldu 5 dk da besteledigim şarkım da oldu şu an 7-8 tane bestem var onları iyileştirmeye çalışıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...