En güzel uyandırılma şekilleri nelerdir?

En güzel uyandırılma şekilleri nelerdir? Bence tatildeyken deniz sesiyle ve güneş yüzünüze vururak uyanmak:))

Güncellemeler:
Ben bugun kendi gulme sesime uyandim:))))))

0|0
18|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• ben de kuş cıvıltılarıyla uyanmayı seviyorum :DDDDDDD

2|0
    0|0
  • göbeğe prrrppp yapılarak :D

1|1
    0|0
  • annemin yanağımdan öperek uyandırması ...tek geçerim...

1|0
    0|0
  • Sesinizi kısın biraz daha uyuyacam

0|0
    0|0
  • Alarm ile uyanmayı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Kupa Kızı o zaman ilk yapman gereken şey Mavi Yolculuk. İkisini de bol bol hissettiriyor.

0|0
    0|0
  • bir ben miyim hiçbir şekilde uyandırılmayı sevmeyen :/

0|0
    0|0
  • Geçen hafta ankara kuğulu parkda sızmışım kuğuların gaklamalarıyla uyandım hiç hoş değildi :P Tercihim sahile vuran dalga sesi olurdu sanırım.

0|0
    0|0
  • klasik müziğin ağırdan ağırdan bilincimize ulaşması.

2|0
    0|0
  • Küçükken halam yanıma oturur, tatlı tatlı konuşmaya başlardı. Gerine gerine yüzümde koca bir gülümseme ile uyanırdım. Özlemiyor değilim ama eşek kadar adam oldum :)

0|0
    0|0
  • telefon yada saat alarmı kalkamam gıbı şansın yok:):)

1|0
    0|0
  • Caddebostan sahilinde 60 saatlik uykusuzluktan sonra başıma gelen en güzel şeydi..

0|0
    0|0
  • elektrikli süpürgemizin o melodik sesini hiç birşeye değişmem ( sabahın köründe tabii :) )

0|0
    0|0
  • İğne batırarak uyandırmanın üstüne tanımam. Kimse diyemez ben uyanmam diye.

0|0
    0|0
  • evli insanlar için eşlerinin bir öpücüğü ile olabilir. benim içinse kuş sesleri eşliğinde olabilir.

0|0
    0|0
  • öpülerek tabiki ya =)

0|0
    0|0
  • eğer günüm güzel geçicek bir program içindeyse çalan kötü alarm sesiyle

0|0
    0|0
  • Ben kolay kolay uyanamiyorum bu yuzden en igrenc melodiyi alarma koyuyorum kapatmak icin yataktan hemen firliyorum

0|0
    0|1
  • güneşin vuruşu ve denizin dalga sesleri hafif hafif.. bir sahil evinin verandasında uyanmak güzel olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• kedim beni yanağıma patisiyle hafif hafif vurarak (tırnak çıkarmadan) uyandırıyor, gayet memnunum bu durumdan.

1|0
    0|0
    • Küçükkende benim kedim uyurken kafama çıkmış gurulduyordu,bu şekilde uyanmıştım bir sefer:)

• özellikle yavru kediler çok yapar onu, alıştım artık. atkı gibi boynuma yayılır öyle yatardı bu patici de mesela. ben nefes alamıyormuşum, kimin umurunda!

• Evet,yavruydu doğru bildin.Senin kedi de çok sevimliymiş:)

• Karadenizin dalga sesleriyle, Mustafa CECELİye kuşlar eşlik ederken bi hamakta uyanmak ve gözlerini açtığında çimenlerin o mis kokusunu içinde hissederek uyanma...

1|0
    0|0
  • uyandırılmayı sevmem ama annemın gece yatmak bılmıyor sabah kalkmak sıırıyle ustumden pıkeyı cekıp uyandırmasını hıçbırseye degısmem:)

1|0
    0|0
  • ''o'' yanımda olsun da nasıl uyanıcağımın hiç bi önemi yok her türlü olur :)

0|0
    0|0
  • ne güzel tatlı tatlı uyuyormuşum..bırakın da uyuyayım arkadaş ya

birinin beni uyandımasına sinir olurum ya..

0|0
    0|0
  • guzel uyandırılma şeklı yok en guzelı kendı halıne bırakmaktır

0|0
    0|0
  • kimse uyandırmasın beni ya alarm ya da sevgili en sevdiğim kendiliğinden uyanmak uykumu alınca

0|0
    0|0
  • Eşim çok yaratıcıdır bu konuda. Hayır beni değişik şekilde uyandırmaz ama uyumadan önce talimatlar verir şöyle olabilir bunu yapabilirsin tarzında. Ama anlatılcak şeyler değil:)

0|0
    0|0
  • müzik sesi yada kuşların sesi

0|0
    0|0
  • dök kafasına bir kova suyu gitsin:))))

1|0
    0|0
  • öpülerek uyandırılmak. sizi öpmesinden hoşlandığınız biri tarafından :)

0|0
    0|0
  • Ya bende yeniden cevap vermek istiyorum ama cevap vermediğim soru kalmamış

0|0
    0|0
  • öperek uyandırılmak :)))

0|0
    0|0
  • hic bisey cünkü uyandırılınca cok sinirli olurum o yuzden kendi kendime uyanmak tercihimdir :)))

0|0
    0|0
  • Alarm sesi :))

0|0
    0|0
  • Eşim tarafından öpülerek uyanmak isterim. Şimdilik telefon sesi yeterli :)

0|0
    0|0
  • Sevgiliden gelecek bir öpücük... :)

0|1
    0|0
  • Sevişerek uyanmak :)

3|0
    0|0
    • waoowwww aynen ben de bunu yazmayı düşünüyodum kafamdan geçeni çalmışsın :)

• @Rosalında sen gözlerın kapalıyken rüya da görebılırsın tabı , birden yavaş yavaş vücüdunda bir elın gezındiğini hissedersin , önce aldırmazsın sonra :) ...

• hahahah :))))

Yükleniyor...