Roman yazmaya başladım.. yardım?

bir cinayet romanı üzerinde çalışmaya başladım şu sıralar ama gel gelelim yeni fikirler kurgular üretmek öyle sanıldığı kadar kolay olmuyo.. bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşlar var mı? isteyenlerle yazdığım kadarını, karakter bilgilerini ve kitapta kullanacağım notlarımı paylaşabilirim.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Madem kendiniz yapamayacaksınız neden başladınız?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahh o benimde sorunum, gerçi benim kurgum hazır ayrıntılarda boğulurken zaman bulup yazamıyorum. . :)

0|0
    0|0
    • işte aynı sorun bende de var. olayı betimlerken ilerleyememe.. ya da ne bileyim bir olayı diğeriyle birleştirirken sorun yaşıyorum.

• her türlü fikre saygım var :) zamanın olduğu bir ara görüşelim :)

• Siz detayları yazın fikir alışverişinde bulunalım :) ben fantastik yazıyorum..

• Belki olabilirim. Nesela bir ozet gec bakalım nerde takildin

0|0
    0|0
  • Bence kurgu konusunda kimseden yardım alma, tamamen sana has bir kitap olsun. Yoksa içine sinmez, ben yazdım diyemezsin doya doya. Ama sen bilirsin tabi ki.

0|0
    0|0
    • öykü tabiikide benim istediğim gibi gidecek. ama yazarken süreklilik konusunda problemlerim var..

• Önce bir kağıt al eline. Geliştireceğin olayları sırayla yaz bakalım; 1,2,3 diye. Kurgunu yaz ve kişilerini tanıt. Bu sana daha kolay gelir. Ve betimlemeleri ağır tutarsan orada olmuşuz gibi hissetmek daha kolay olur. Bunun dışında Wattpad'e üye de olabilirsin. Kitabın tutulursa yayınevleri basmak için seninle iletişime geçiyor.

0|0
    0|0
    • bunların tamamını yaptım (wattpad haric ona da en kısa zamanda bakıcam) :) problem yazmaya başlayınca başlıyo..

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaçıncı sayfandasin

0|0
    0|0
    • yeni başladım daha. anca karakterleri oluşturdum ardından giriş yaptım sadece

• Bende Fantastik Bilim-kurgu romanı yazıyorum istersen yardım ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...