Game of thrones severler bakabilir mi?

yeni sezon hakkındaki düşünceleriniz? sizce olaylar daha nereye gidecek :) biraz spoiler üretsek mi yeni bölümler gelene kadar

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben okudum senaryosunu bu sezon khalesi lanistelara saldiracak ve cok cabuk alacak ejderhalarindan 2si orada ölecek sonra arya suikastci olacak ve kis tepesinin yeni lordu olan adamin adini unuttum kara cadi kadinla gidiyorlar ya orda o adami oldurcek ve cadi aryayi oldurmeye gidecek karanlik gucuyle o sirada aryanin egitmeni olan adamla karsi karsiya gelecek cift tarafli bir tanri savasi yasancak ve cadi bu savasi kazancak o sırada gece nöbeti lordu olan vardi ya o gelecek ve arya ile diger stark kizi cadidan kurtaricak onda ak yürüyenleri olduren bicak var cadi oyle olecek desemde inanmayin salladim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ilk 2 bolum resmen çöptü yanı. Son iki ise harıkaydı. Grey worm ve barristan selmy ölmeyecek bence. En azından kitapta ölmediler :)

0|0
    0|0
    • bence selmy öldü ya (: yaşlı da hem. o yara o yaşta ölümcül olabilir :D

• Kim o :D

• açıklanmadı :D süprizmişşş :D bölümleri aşıran arkadaştan bu bilgiye de bizim için ulaşmasını istiyor sevgilerimizi iletiyoruz :D

• sevmem

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir dizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arya starka ne oldu merak ediom nete dusen bolumleri izlemedim tek 1. Bolumu izledim klasik sekilde basladi

0|0
    0|0
    • braavos a vardı o sıkıntı yok :D

• Ya o replik + aksanıyla söyleyiş tarzı...

• 4. Bölüm'ü izledim işte Khaleesi'nin şehrinde isyan var :)
    Bence ejderhalar üzerine gidicek bölümler :)

0|0
    0|0
    • ben sand lerden bir atak bekliyorum (:

• Orası öyle o Stannis'in kızı hatunu çok tehlikeli :D
      Ama gönüllerin kraliçesi Khaleesi :)

• kadın karakterler çok pasif yaa hiç öyle saldırgan bir tip yok. D (oops obara sand hariç :D)

• Hiç grrek yok şimdi kitabı okuyan biri söyler tüm keyfi kaçar.

0|0
    0|0
  • yeni sezon ne zaman başlıyor ya da başladımı?

0|0
    0|0
  • l*n acaba barristan öldü mü on numara adamdı

0|0
    0|0
    • bence öldü ama george martin bu :D sırf milleti ters köşeye yatırmak için grey worm u da öldürmüş olabilir :D beklerim yani

• Çok iyiydi ya bizimkiler hala akasya durağı insan özenıyor neyse 😄

• aynen öyle

• Sonunda jon snow ile khaleesi evlenip kral ve kralice olacak diyorum :)

0|0
    0|0
  • Ne zamn baslicak bu ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...