Kafama çok mu takıyorum?

Bundan yıllar önce ergenlik dönemim çok zor geçiyordu; arkadaş yok, çevre yok , dışarı bile çıkmazdım o derece evde bilgisayarla takılırdım film, müzik, oyun vs. Bazen kuzenim gelirdi bize kalmaya, ben onu arzulardım düşünürdüm, hatta dokunmak bile isterdim ona, gördüğüm bir tek o vardı karşı cinsten... Aradan yıllar geçti bu düşünce bu aralar kafamı kurcalıyor, sapık, suçlu gibi hissediyorum kendimi, ama birde diyorum ki o dönem bir değişiktim, demek onları yaşamam gerekmiş, bir yanım hayatım hiç güzel olmayacak deyip umutsuzluğa kapılıyor, bir yanım ise kafana çok takıyorsun diyor. Sizce benim ne yapmam lazım?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ohoo ergenlik o ya takma gitsin. Onemli olan simd ne dudundugun her zmn mantikli hareket etmek isteyip istememen.

0|1
    0|0
    • Bugün kuzen olarak görüyorum. Ne bileyim işte ben biraz hassas bir insanım maalesef, düşünürüm, aklıma gelir en olmadık şey aradan yıllar geçse de.

• İnanmaktan başka çarem yok gibi, teşekkürler sağ ol var ol

• Ne demek umarim ise yaramisimdir. Kimse senden degerli degil boyle iyi bir kalbe sahipsen hemde kendine iyi bak :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Kafana çok takma buda gelir buda geçr

0|1
    0|0
Yükleniyor...