Gizem -psikoloji türünde film önerisi alabilir miyim?

Yaşam şifresi, Olağan Şüpheliler, Altıncı His gibi, film boyunca sonu merak edilebilecek, izlerken kafa yorulması gereken filmler olursa daha iyi olur.Sizi çok çok etkileyen, bu türler dışında film önerilerine de açığım ama öncelik gizem-psikoloji türü filmlerde :)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Beyin Avcıları. Şaşıracağına eminim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• diğerleri filmini sevebilirsin bence

1|3
    0|0
  • The Dreamers bana göre müthiş güzel bir filmdir halen izler dururum bir de Sappho. Gerçi Sappho biraz açık bir film ama iyi bir psikoloji filmidir ilişkiler üzerine hayatındaki pek çok sorunu çözebileceğin türden.

0|1
    0|0
    • Sappho'da aklımda kalan en güzel cümlelerden biri ;

kız ile erkek deniz kenarında güneşlenirken , erkeğin

''Zebra gibi çizgi çizgi olmak yerine,ceylan gibi bronzlaşmak istemez misin ? '' diye soruşu idi.

kızın cevabı ''Utanıyorum'' oluyor , adam çok güzelsin diyor..

Adam sağlam çapkın : ) full atak :D

• yanlış anlayan oldugunu sanmıyorum..hersey gayet acık ve net:) izaha gerek yok..

bende film paralelinde bakıs acın ve degerlendirme kriterlerin olarak vurgulamıstım zati..

• Ben insan psikolojisi üzerine her filmi severim. Ebir filmi başarılı bulmuşsam içinde cinselliğin çok fazla olması da normaldir bana göre cinsellik bunu yaşamayan insanların hayatında bile önemli yere sahip. Önerdiğim filmler biraz seks öğeleri fazla filmler olabilir ama asla p*rno film değillerdir örneğin bir L'ennui filmini de çok başarılı bulurum ama onu örneklemedim artık çünkü belirli bir mertebe aynı kafada olmadığım her insan p*rno düşkünüyüm bilecektir normal.

• face/off

beatiful mind

0|1
    0|0
  • Cehennem Melekleri 2 veya The Possession Çokk qüzel Film'ler

0|1
    0|0
    • Cehennem Meleklerini kesinlikle izlemeyi düşünüyorum ama güzel ses ve görüntülüsünü daha yok.Possession güzel bir fimle benziyor.Yazdım bir kenara :)

• The Town

The departed

inception

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• mezarına tüküreceğim

2|2
    0|0
  • 12 isminde çok güzel bir drama filmi var.Gerçekden düşündürücü birde bu yapımın rus yeniden yapımı var.Bence ilk yapım çok güzel.Birde kapışma isminde bir film var.Bence bu iki film gayet güzel.

0|1
    0|0
  • prestij diyorum seyretmediysen

0|1
    0|0
  • V for Vandetta

88

Başlangıç

0|1
    0|0
  • Se7en

Eastern Promises