Senaryo yazmaya başladım yardımm +1 +1 ?

Arkadaşlar iki genç arasında yaşanan bir olayı anlatmak istiyorum. Senaryo da kızın adı meliha çocuğun adı Ahmet. Meliha orta gelirli ailenin kızı ahmetle mahalleden çocukluk aşkı. Ama ahmet sanayide büyümüş bir genç. Meliha edebiyat bölümü okuyor. Annesi çok para göz bir kadın olduğu için ahmete kız vermemiştir. Ahmet melihayı sevmeyi ikinci plana atmış daha çok mahallenin değerini korumak ve melihanın annesine büyük adam olduğunu ispatlamak için yaşamaya başlamıştır. Meliha bunun farkına varır ve muhattabı keser. Ahmet hatasını anlar ve melihayı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya başlar.

Arkadaşlar giriş böyle devamı da var sıkmayayım diye yazmadım. Senaryo yazarken neye dikkat edeceğim? Fikri olan var mı?

• Tutar.
    57% (4)17% (1)38% (5)Oy Ver
  • Tutmaz.
    43% (3)83% (5)62% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu şarkıyı yıllardır dinlediğim için böyle bir şey yapmaya karar verdim.

https://www.youtube.com/watch?v=Rajl4Y_lhmM

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Güzel hoş

0|1
    0|0
  • Çok klasik bişey olmuş heralde içinde biraz aksiyon olmasını istiyosun bana sorarsan aşkın ikinci hatta üçüncü planda olduğu bir senaryo yaz sıradışı olan bişey

0|0
    0|0
  • eğer ilk senaryonsa tutmaz. çünki böyle senaryolar klişe oldu artık. ama yinede bu senaryoyu bitirmek istioyrsan. biraz gizem yarat ve iyi bir kurgu yap. bende yazıyorum bir senaryo. ama manyaklı, seri katilli benimki.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Aynen ilk senaryom. Değerli yorumların için teşekkür ederim.

• Çok klişe :D

0|0
    0|0
  • tutar bence sağlam senaryo

0|1
    0|0
  • tutar sağlam senaryo yazmışsın

0|0
    0|0
  • Tutmaz

0|0
    0|0