Kitap önerir misiniz?

En son okuduğunuz kitabı da yazabilirsiniz, politik ve dini olmaması tercihim şöyle güzel enteresan bir kurgu arıyorum.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ayşe Kulin"nin "Handan" kitabını okumanızı öneririm. Bir solukta akıcı bir dille yazılmış romandır. Konusun kısaca arka kapak bilgisini aşağıya ekliyorum, bilginiz olması adına.

Yalnız bir kadın mutlu olabilir mi?

"aşklarını kendileri yaratır, sonra da elleriyle yok mu ederdi bütün kadınlar, yoksa ben mi böyle tuhaftım? Yalnız bir kadın güçlü olabilir miydi? Mutlu olabilir miydi?"

Başına buyruk haliyle; hataları, sevapları, acıları, sakarlıkları, sonsuz içtenlikteki aşkları ve zaaflarıyla hepimizden bir şeyler taşıyan, ama aynı ölçüde özgün, benzersiz bir karakter, Handan… 70'lerin çocuğu Handan, hayatının son derece hassas bir noktasında (yaralı bereli orta yaşında), Halide Edib Adıvar'ın ölümsüz eseri Handan'ın eşliğinde bir keşif, bir hesaplaşma yolculuğuna çıkmaya zorlanır. Bu yolculuk ki aşklar, aldatmalar, aldanmalar, ölümler ve entrikalardan geçecek, dahası, İstanbul'un tarihinin en hareketli, en renkli ve en "gazlı" günlerini, hem de tam ortadan kat edecektir…

Ayşe Kulin her güçlüğe, her şarta göğüs geren ve "asla pes etmeyen" bir kadının, Handan'ın sıra dışı, şakrak ve capcanlı hayat mücadelesine davet ediyor okurları.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler :)

• Teşekkür ederim her şey yolunda ortamı da dersleri de çok seviyorum çok isteyerek seçtiğim bir bölüm zaten

• Önemli olan bölümünüzü sevmeniz. Çalışırken takıldığınız bir konu olur ise, hocalarınız ile ilgili sorunuz veya nasıl çalışılması gerektiği konusunda; ya da herhangi bir konu ile ilgili çekinmeden sorabilirsiniz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum keyifli sohbet için.

Erkekler Ne Diyor 16

• En son ne okudum.. Cidden zor bir soru benim için.. Sürekli bir kitaba başlar bırakırım okumayı..

Kitaplığıma baktım da hatırlamadım.

08:00
    Dönüşüm
    Henüz Her Şey bitmedi
    Yabancı
    Üç Çatılı Ev kitaplarını okudum son zamanlarda.

Son okuduğumda da yabancı bir yazar vardı sanırım. Mehmet Ağa diye inatçı bir psikopat vardı falan :))

1|0
    0|0
  • Göçebe bilimkurgu olarak çok iyi ama filmini izlemediysen eğer stephen meyer dı yanlış hatırlamıyosam od var iskender pala etkisinden çıkamassın ve İstanbul hatırası ahmet ümit İstanbul hakkında çok şey öğrenirsin

1|0
    0|0
  • Sevgili bir garip tıp öğrencisi hanım, bir çift yürek adlı kitabı okudunuz mu? Eğer okumadıysanız mutlaka okuyun.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler ^^

• yazdığım tavsiyede 70 li ve 80 li yıllarda ki reklam sözleri gibi olmuş."kitapçınızdan ısrarla isteyiniz"eksik kalmış ama.

• Kitapları sevmiyorum, çünkü kaliteli olanlar çok satıyor ve o parayla sanki açların karnı doyuyor, :) Profil resmin çok iyi ^^

1|0
    0|0
  • temizlikçi / paul cleaver mıydı neydı

1|0
    0|0
  • panpa bir askerde dublörün dilemması, 102 dakika, 201 öykü, kitaplarını okudum. güzel kitaplar. bide bir teori diye kitap vardı tam adı aklıma gelmedi. oda güzeldir.

1|0
    0|0
  • Puslu Kıtalar Atlası - İhsan Oktay Anar.

1|0
    0|0
  • Zamanın kısa tarihi. Benden sana iş çıkmaz

1|0
    0|0
  • Kurtlar İmparatorluğu kitabı çok güzel. filmi bile var aksiyonlu falan tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • tolstoy şidetin yasası

1|0
    0|0
  • Profil fotoğrafından dolayı asla bişey önermem. önce o iğneyi çek aramızdan

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes serilerini oku eğer okumadıysan

0|0
    0|0
  • Çok boş zamanın var galiba

0|0
    0|0
  • yüz fırça darbesi.

0|0
    0|0
    • Bu en son okuduğun kitap mı yoksa güzel kurgu mu?

• Ben okudum onu kız cinsellikten soğuttu yemin ediyorum :D

• hahahahahahahaahah koptum :D:D:D:D

• Sakın okumayın Cıss!

0|0
    0|0
  • Kitap okunayali uzun zaman oldu ya :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...