Ölmesine üzüldüğünüz/üzüleceğiniz sanatçılar kimler?

üzüldüğüm freddie mercury rick wright john lennon george harrison

üzüleceğim david gilmour paul mccartney ringo starr

peki sizin kimler?

0|0
25|35

En İyi Kız Görüşü

• beni anlatmışsın.Aynen ben de çok üzüldüm rick wright a ve tabi küçükken de barış mançoya :) david gilmour, paul mccartney, petrucci ve jordan rudess daha da vardır büyük ihtimal ama bunlar önemli en çok :)

0|0
    0|0
    • ben o dönem dünyada olsaydım bonzo ya da çok üzülürdüm ayriyeten syd yi söylemuyorum bile :/

• Aynen aynen syd barrett çok ayrı bir köşede o anlatılamaz bir adam ya...Ben Jim Morrison ı da çok severdim ona da çok üzülürdüm büyük ihtimal :)

Kızlar Ne Diyor 24

• valla ben tumm unluler olse sevınecegım adamım... neden mı? sundan : hepsı mason ve ne ıdıgu belırsız bı amaca hızmet edıolar en ıyısı mı deccalıyetı genısletmeeden olsun gıtsınler bede olsa onunde sonunda olecekler :D

1|0
    0|0
    • illuminatiye mi inanıyorsun? :D

• tamam tamam senın johnuna bısse demedık ha .D

• bu arada pink floyd dinlersen onlarında ne kadar barış yanlısı olduğunu anlarsın melesela the wall ve final cut gibi ama final cut dinleme baştan ağır gelir

• Üzüldüğüm Kemal Sunal ve Barış Manço.

Üzüleceğim yok sanırım ya.

Hah,Can Baydar var.. o ölmesin! <3

Eminem var bir de :/

0|0
    0|0
  • la hiç türk sanatçı yok mu içini cızlatacak? :)

0|1
    0|0
  • Neşet Ertaş.

0|0
    0|0
  • Kerim Tekin

0|1
    0|0
  • Kerim Tekin

0|1
    0|0
  • Üzüldüklerim; Jim Morrison, Freddie Mercury, John Lennon, Janis Joplin, Barış Manço.

Üzüleceklerim ise; Bob Dylan, Ville Valo, Teoman, Şebnem Ferah.

0|0
    0|0
  • emel sayın..

0|0
    0|0
  • Barış Akarsu

0|0
    0|0
  • Üzüldüğüm Marilyn Monroe.Üzüleceğim ise George Clooney

0|0
    0|0
  • Türkan şoray , candan ercetin

0|0
    0|0
  • Azer Bulbul <3

0|1
    1|0
  • orhan gencebay. hep yabancı yazmışsınız =/üzücü

0|0
    0|0
  • michael jackson

0|0
    0|0
  • Barış Akarsu <3..

0|0
    0|0
  • Michael Jackson!

0|0
    0|0
  • erol evgin :) ömrümde onun kadar kibar ve Türkçeyi güzel kullanan bi adam görmedim

0|0
    0|0
  • Teoman, Sezen Aksu, Sebnem Ferah

0|0
    0|0
  • kurt cobain

0|0
    0|0
  • mike patton, woody allen

0|0
    0|0
  • amy winehouse, whitney housten...

0|0
    0|0
  • Heath Ledger'a çok üzülmüştüm.

0|0
    0|0
  • yok öyle bırı

0|0
    0|0
  • Maykıla üzüldüm be dostum ölmeyeydi iyiydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Rick Wright

Michael Jackson

Heath Ledger Öldüklerinde üzülmüştüm. r.i.p

David Gilmour

Rob Zombie

Michael C. Hall

Terry O'Quinn

Christopher Nolan

Bruce Willis

...

Üzmeyin beni <3

1|1
    0|0
  • hiç kimse.. ama üzüldüğüm şey her ölen sanatçının gerçekten öldüğü... sanatçı yetiştiremiyoruz...

0|1
    0|0
  • Curt Cobain ölürse yaşayamam..

0|0
    0|1
  • Wallahi ben o saydığın isimleri bilmiyorum ama Kemal Sunal'ın, Barış Manço'nun, Zeki Müren'in ölmesine çok üzülmüştüm. Şimdi öyle öldüklerinde pek üzüleceğim sanatçılar yok ama Allah korusun Yeni Türkü hayattan göçpü giderse çok üzüleceğim kesin. Başka da yok.

0|0
    0|0
    • düşündümde Derya ölürse bende üzülürüm Türkiye bi kaç müzisyenden biri çünkü

• Dimebag DARRELL... resmen soka gırmıstım..2 gun aglamıstım..Daha cocuktum ama Layne Staley oldugunde cok uzulmustum..onun dısında cliff burton,elvis presley gibi degerlı muzısyenler ıcın keske hala yasasalardı dıyorum.. son olarak Michael Jackson...muzık dunyasının en buyuk kayıbıdır kuskusuz...

0|0
    0|0
  • barış manço-kemal sunal-keşke bir 20-25 yıl daha yaşasaydılar. barış akarsu keşke genç yaşta ölmeseydi.

0|0
    0|0
  • kobe tai

0|0
    0|0
  • micheal jackson öldü denilince yalandır dedim trt yi açtım popun kralı öldü yazıyordu kendıme gelemedım kemal sunal ölünce cocuktum üzülmüştüm baya. osman yagmurderei öldü denilince üzüldüm . sertap erener . murat kekilli gıbı hayran oldugum sanatcılar ölürse üzülülürüm

0|0
    0|0
  • çok net 2 kişi. Barış Manço, Gary Moore. ikisinede ağlamıştım. hakettilerde yani :( üzülmiceğim sanatçı diye geçinen binlerce insan var ama neyse...

0|0
    0|0
  • barış akarsu ya çok üzülmüştüm rahmetli olunca bak gene aklıma geldi öf beee

1|0
    0|0
  • Chris Rea

Kanser kendisi.. O da ölürse ne yaparım, bilmem..

link

1|0
    1|0
  • jım carrey...

altan erkekli...

0|0
    0|0
  • hiçbiri aslında ben en çok tarkan ,gülçin,sertap erener,gülşen ,hande yener..vs onların gidişine yanarım pek iyi yolda değiller çünkü

0|0
    0|0
  • valla çok var hey gidi yeşilçam .

0|0
    0|0
  • Olmesıne uzuldugum degılde olmemesıne uzuldugum kısı var hatta ıkı kısı hatta 5 kişi

0|0
    0|0
  • baris manco, neset ertas

0|0
    0|0
  • psy ölürse çok üzülürüm lan :(

0|0
    0|0
  • Kerim Tekin.. Ve onun için komşulara inat bu saatte RaDen söylüyor : link

0|0
    0|0
  • Kazım Koyuncu bir kaç albüm daha çıkarsaydı eyiydi.

0|0
    0|0
  • michael jackson öldugunde askerdeydım şok olmustum. üzerimden atamaddım uzun zaman cok uzulmustum

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal, Barış Manço, Neşet Ertaş...

0|0
    0|0
  • tek insan yusuf hayaloğluydu oda öldü artık hiç birisi ... değil ya da umrumda değil :D

0|0
    0|0
  • ahmet kaya.. erken öldü bence daha çok şarkısını dinlemek isterdim. sıradan bir insan değildi. siyasi görüşünü gömebilirdik ama :)

0|0
    0|0
  • Cem Karaca

0|0
    0|0
  • Israel "IZ" Kamakawiwoʻole

0|0
    0|0
  • Sonsuza kadar yaşayacak değiller/değiliz ya niye üzüleyim.

1|0
    0|0
  • Azer bülbül :( <3

0|0
    0|0
  • osman yagmur dereli ,baris akarsu...

0|0
    0|0
  • Haluk Tarcan , Kazım Mirşan , Muazzez İlmiye Çığ bu 3 lü vazgeçilmez sanatçılar

0|0
    0|0
  • lan james hetfield ben seni izlemeden ölme be.. izledikten sonra takılabilirsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...