Bu fotoğraflara yorum yaparmısınız?

Bu fotoğraflara yorum yaparmısınız size neyi hatırlatır estetik mi kötü mü güzel mi istediğiniz gibi

Bu fotoğraflara yorum yaparmısınız?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• kadrajlar batan güneşin ışın yansımaları fazlasıyla güzel kavramışsın.
    bende merak sardım ellerime doladım bu yaz , köy köy dolanacagım , toprak çamur kazanlar bunları görmek istiyorum (:
    beğendim hoş.

0|0
    0|0
    • Fotoğraf çekmek çok güzeldir ya sana bişeyler hissettiren bir anı dondurmak kadar güzel bişey olamaz

• muhakkak an'ı yakalayıp gelecek günlere anılastırıyorsun , yeni başladım bakalım.
      2 . fotoğrafı çok beğendim biraz daha benlik.

• İyi şanslar daha güzellerini çekersiniz inşallah :) teşekkürler yorumlar için

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Kedi ve ağaçların arasından içimizi ısıtan güneş, çok güzel kareler olmuş.
    Diğerleri de güzel ama, en çok kediyle, güneşli olanı beğendim. :)

0|0
    0|0
  • Enstantaneler güzel.

0|0
    0|0
  • 2. Fotoğrafa bayıldım...

0|0
    0|0
  • Fotoğraflar yapma ve amatör gözüküyor belki kedinin arkasını bulanık çekseniz veya fon koysanız daha doğal duracakmış

0|0
    0|0
    • Amatörüm zaten :) kedi fotosunda da kedi ye odaklanmaya çalıştım

• Güzel çalışmalar, bu konuda gerekli şeyler sabır ve yaratıcılık biraz da şans :)) Kendinizi geliştirmeye devam ederseniz birçok uluslararası yarışmaya katılabilirsiniz önünüz açık

• Teşekkürler :)

• 2. fotoda ki yapay ışıklandırma ortamın havasını bozmuş kediyi iyi yakalamışsın 3. foto az daha siyah objeler yakalasan kendini gösterecek 4. foto neresi:)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler tavsiyeler için :) 4. Fotoğraf karabük safranbolu

• arabanın farlarını yanıyormuş gibi yapmaya mı çalıştın orda aslında daha yogun ışık yollayan 2 fener olsa süper olurdu değilmi:)

• Güzeller

0|0
    0|0
  • Kedi güzel çıkmış. sen mi. çektn

0|0
    0|0
  • Güzel fotoğraflar ama bana çok sıradan geldi

0|0
    0|0
    • Sıradan derken nasıl yani biraz açıklarmısınız ve tavsiye verirseniz çok iyi olur

• O kadar çok var ki internette böyle fotoğraflarda o yüzden ilgimi çekmedi. Daha özgün, daha önce çekilmemiş bir şey olmalı. Örnek istersen, ınstagramda Ali Aşılı diye biri var onun fotoğraflar çok özgün. Bence fotoğraflar öyle olmalı. Adresi şöyle galiba : instagram. com/aliasili

• Takip edicem teşekkürler

Yükleniyor...