Değmezsin ağlamaya...,? Bazı insanlar hakikaten değmezmiş bunu kendimizi parçalayıp bitirdikten sonra anlamak ne acı?

Değmezsin ağlamaya...,? Bazı insanlar hakikaten değmezmiş bunu kendimizi parçalayıp bitirdikten sonra anlamak ne acı?

hayatta o kadar çok değersiz şey var ki? Ve sürekli hayıflanıp duruyoruz! Bizi bizden başka düşünen var mı diyeceğim de biz kimiz onu bile hatırlamıyorum!

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkes seni üzecek, önemli olan üzülmeye değer birini bylmak demiş bob marley reis...

En azından ağladığına değecek...

0|0
    0|0
  • Kimse benim için ağlamasın. :):

0|0
    0|0
  • Nede çok ağladım bir damla gözyaşı dökmeden.

0|0
    0|0
  • En çok anneler düşünür heralde çocuklarını gerisi yalan. Fazla üzmemek lazım kimse için kendini.

0|0
    0|0
  • cok sukur herhangi bir acimiz yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• giden hiçkimse için degmez

0|0
    0|0
    • Belkide evet haklısınız! Ama geride bıraktıkları bazen acıtıyor...

• bazen yeni sayfa açmak gerekir

• Yeni sayfalar? Bilmem iyi gelir mi? Başkasının geride bıraktıkları parçalamışken bide ben bırakırsam toz duman olacak herşey.. Çoğu şeyi göz ardı ettiğimde yine de önüme geliyor hayatın geri de kalan tozu dumanı

• Kimseye değmiyor

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • ah be gülüm çok yıpratmışsın kendini hiç uğruna :(

0|0
    0|0
    • Keşke bir hiç olsaydı.. Birşeylere geç kaldım sanırım.. Ah etmeye bile yüzüm yok.. Pişmanlıklar geri dönmüyor bitanesi... Bazı şeylere sarılıp umut yarabbim diyorum

• Kendi aptallıklarıma ağlar kurduğum hayalere kızarım ama beni bu hala getiren de benden beter olup fosseptik çukuruna düşsün, yolda yürürken köpek pokuna bassın hatta üzerine düşsün, yüzüne tükürsünler kimse ona kız vermesin ağlamaktan göz kuruluğu olsun hayalleri kursağında köprü yapsın gece yatarken yatağa kaçırsın kötüler layığını bulsunlar anacım ;) :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...