İluminatı desem ne dersiniz?

Bu konu hakkında kim ne biliyor?kim hangi tarafta?

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 13

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • illuMemati link Tarkan, Ugur Dundar, Memati, Turkiyedeki gizli illumemati'cileri kendi gozlerinizle gorun :D

0|0
    0|0
  • son yılların en çok su götüren muhabbetş olmaya aday bir konu bu.abartılarak işleniyor sosyal medyada bana göre

1|0
    0|0
  • fena birşey :D tek göz piramit şekli ve dünyaca ünlüleri sarmış bir teori ama tamamen gerçek diyemeyiz teori olarak şuan biliyoruz bana göre ama gerçek olursa lanet olası o tarikatı yıkmak isterim

0|0
    0|0
  • freemasons ile aralarındaki ilişkiler gelir. severim bu tip komplo teorilerini.mesnetsiz olanları değil ama biraz daha böyle gizli kapaklı olanları- amerika nın kurucu babaları falan. ufff çok heyecanlı

0|0
    0|0
    • ben pek severim, bro. çok heyecanlı sırlar, düzenekler, işaretler, semboller ah ah çalışmasam vaktimin bir bölümünü bunlara ayırırdım. gezerim dünyayı günde bir saati de bunlarla uğraşırdım bulmaca gibi

• Masonlar. Orta çağ'dan beri kiliselerin halkın üzerinde kurduğu dini bir otorite ile kurulmuş bir sistem. Sonrasında bir kaç kişinin dünyayı yönetmesi oluyormuş.

0|0
    0|0
  • "Naber? İyi misin?" derim.

0|0
    0|0
  • Her b*kta bi parmakları vardır derler.

0|0
    0|0
  • Armut derim

0|0
    0|0
  • Şu eliyle top işareti yapanları diyorsun..

0|0
    1|0
  • Birşey demem.

0|0
    0|0
  • İlluminati benim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...