İrem Derici düşmanlığı niye?

Yarışmaya katılıp ünlü olduğu ve en çok izlenen video klibe sahip olduğundan mı?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Düşmanlık edenleri görmedim hiç Başarılı bir sanatçı

0|1
    0|0
  • Ya düşman değilim ama sevmiyorum kadını. Ses var şimdi ama çok itici bir kadın bence. Ama sesine laf yok, sesi çok güzel.

0|1
    0|0
  • öyle bir düşmanlığım yokta aynı ekipmanı versen bundan kat kat daha fazla kaliteli müzik yapabilecek insanlar neredeyse hiç para kazanamıyorken bu tarz piyasa şarkıcıları paraları cebe indiriyor bu baya saçma. ayrıca bildiğimiz şarkıcı işte sanatçı falan değil..

0|0
    0|0
    • İllaki daha başarılı kişiler çıkar ve çıkacaktır. Hadise, Demet Akalın a göre çok iyi bence.

• hadise, demet akalın , irem derici bunlar hep aynı kulvarda zaten. bilgisayarda düzenlenmiş hatta belki eskilerden değiştirilerek yapılmış hiç bir özgünlüğü olmayan müzik üstüne saçma sapan aşk sözleri birleştir ortaya kaliteli müzik mi çıkıyor? hayır. ama saydığın dönem şarkıcılarının yaptıkları bundan ibaret :D işte düşmanlığım buna.

• Ağzı bozuk

0|1
    0|0
  • Kim ki o :/

0|0
    0|0
  • Çılgın eşekleri kaldırttığı için

0|0
    0|0
  • Nie karşılar ki?

0|0
    0|0
    • Balıkesirin çılgın eşekleri diye video vardı. Onu geçeceğim gibisinden yorum yaptı. Sonra video youtube dan kaldırıldı ve cezası İrem Dericiye kesildi

Erkekler Ne Diyor 5

• şarkıları güzel aslında niye karşılar ki

0|1
    0|0
  • Eşeklerle ilgili bir video vardı, onun bir klibinden daha çok izlenmişti. Bir kaç gün sonra o eşeklerle ilgili video kaldırıldı suçunu ona attılar. Devamı geldi işte...

0|1
    0|0
  • Balıkesirli çılgın esseklere yamuk yaptı o yuzden sevmiyorum

0|0
    0|0
  • nerden çıkardın bunu?

0|0
    0|0
    • Şarkısını dinliyordum ve çok duygulandırdı ona karşı sempatim arttı ve savunma mekanizmam devreye girdi :)

• Heykelini mi dikelim kardes?

0|0
    0|0
Yükleniyor...