Arabistana giden duyan bilen anlatabilir mi?

Suudi arabistan CİDDE de bayan cankurtaran ve yuzme hocası olarak çalışmaya gideceğim. İş buldum ama nasıl bir yer cidde çok merak ediyorum bir turist olarak oraya giden duyan bilen anlatabilir mi bana :) ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar gideceğim bölge turistik olacak

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• çok iyi bir yerdir ve fırsatım olursa gitmek istediğim bir yerdir bence şu anda dünyanın en güvenli yerlerinden biri kadınlar için senin yerinde olsam bu fırsatı kaçırmazdım..

1|0
    1|0
    • Ne acidan boyle dediniz acaba şeriat kuralları geçerli olur mu benim için acaba

• onu bilmiyorum ama şeriat uygulandığından bence şu anda dünyanın en güvenli yerlerinden biri..

Erkekler Ne Diyor 8

• şaşırdım

1|0
    0|0
    • Neden

• arabistan ve bayan cankurtaran. 2si birbirine uzak zorlanırsn gibime geliyor bol şans

• Gıtme

1|0
    0|0
  • Güzel yer

1|0
    1|0
  • Sen daha gitmedinmi ya

0|0
    1|0
  • Bebegim benide al beraber akalim oralara :)

0|0
    1|0
  • Jeddah.. :) iyidir iyi merak etme..

1|0
    0|0
    • Bilginiz var mı orasi hakkinda

• gitmişliğim yok ama insanı modern zengin kültürlü ve kadınıyla erkeğiyle kendine güvenen bir yapıları var.

• kadını insan olarak görmüyorlar orda

2|0
    0|0
  • bula bula oraya mı buldun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiyenin 10 katı yobaz bir yer düşün. Arabistan öyle biyer işte. Ayrıca kadına değer verilmiyor fazla.

1|0
    0|0
    • Gittin mi

• ya işte gereksiz insan bu kadar yazıdan ancak bunu çıkarıyorsun ne diyeyim başkalara cahil yobaz diyeceğine kendine bak..

• Tabi tabi. Yanlış yapınca. Kıvır dansöz gibi

Yükleniyor...