Hayatınızda seyrettiğiniz en korkutucu ve bir de en komik film hangisi?

Sadece iki film yazalim arkadaslar. Bir tane en korkunç bir tane de en komik.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• İlk aklıma gelenler ;
    Korku:6. his
    Komedi:Hangover1

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya senin sorularında bir bitmedi ne zaman girsem sen varsın ya :) en korkutucu film yok çünkü pek izlemem belki testere ya da darbe diyebilirim. En komik de Hababam Sınıfı sanırım

0|0
    0|0
    • Ayip ayipppp kime ne zararimiz var. Ayrica o darbe degil dabbe =)

• millet T9 a kolay der. ben hic alisamadim hayatim boyunca da T9 la hic mesaj yazmadim =)

• Kolay falan değil ya ben de alışamadım. normalde ben de kullanmıyorum telefonda da iPad de kendi kendine düzeltiyor..

• İnside diye bir film vardı biraz tiksinmiştim komedi sevmem korku gerilim aksiyon olsa söylerim :)) mezarına tüküreceğim de çok germişti beni , bir de katliam gecesi o da güzeldi

0|0
    0|0
  • Korku seansi.

0|0
    0|0
  • anabelle halka iyiydi bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Korku/gerilim : The Others
    Komik: Üvey Kardeşler

0|1
    0|0
  • Dabbe cin çarpması en korkunç olan

0|0
    0|0
    • Yok valla ben bizimkilerin yaptigi korku filmlerini hic begenmiyorum. Kurgu yok senaryo yok, üretkenlik yok hep ayni senaryo hep ayni korku unsuru... Cin cin cin. Onlardan kacan zavalli ve korkmus insanlar. Kurandaki ayetlerde gecen seylerle korku filmi yapiyorlar. Tutmaz diyo kendi yaratiklarini kendi korku unsurlarini uyduramiyolar üretemiyolar

• Ben zaten cinlerin olduğuna inanmıyorum. Fakat filmde kurgu olarak aktarılan filmin ana konusu olan kötü bir varlığın insanlara musallat olması sadece Türk filmlerde değil Uzakdoğu ve Hollywood filmlerinde de sıkça kullanılan bir korku unsuru materyali. O yüzden Türkler yapamıyor açısından bakmak yerine artık Türkiyede dalga geçilen korku türünün avrupa da da olumlu geri dönüşler alındığı için sevinmelisin. En son Hasan Karacadağ hollywood la ortak bir film çekti mesela.

• Haddime degil ama eger müslümansan cinlerin varligina inanmak zorundasin. Kuranda ayette "BİZ İNSANLARİ VE CİNLERİ BİZE İBADET ETSİNLER DİYE YARATTİK" buyuruyor. Ayeti inkar edip dinden cikmis olursun. Ama zaten müslüman degilsen bu mesajimi okumamis say. O da senin tercihindir derim yani

Yükleniyor...