Game of Thrones evreninde yaşasaydınız nasıl ölürdünüz?

Game of Thrones dizisini izliyen bircok kişi sitemizde üye
Tabi izlemeyenlerde olabilir..

Ancak kitaplarin yazarı G. R. R. Martin en iyi karekterleri bile öldürüyor yani bir sezonda dizinin ana karakterleri ölebiliyor.. İlk sezonda ölen Ned Stark gibi Gecen sezon ölen Tywin Laninster gibi.

Bir test hazirlamişlar..

Game of Thrones evreninde yaşasaydın nasıl olürdün diye..

İşte Buyurun Test :)

Ve besinci sezonun alt yazılı fragmani ile soruya son veriyorum:)

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen Game of Thrones evreninde yaşasaydın kafan kesilerek idam edilirdin. Sen, iyi niyetli bir arkadışımızsın. Hayatında önem verdiğin yegane şeyse güven ve adalet. Ama Westeros hiç de öyle senin düşündüğün gibi bir yer değil: Etrafın çakallarla dolu, mütemadiyen taht oyunları devam ediyor. Ve unutmamalı ki, eğer taht oyunundaysan, ya kazanırsın ya da ÖLÜRSÜN! Sen iyi bir insandın kısacası, ruhuna Castemere Yağmurları :)
    böleee ölüyomuşum ya ben :)

0|1
    0|0
  • Sen Game of Thrones evreninde yaşasaydın kafan kesilerek idam edilirdin. Sen, iyi niyetli bir arkadışımızsın. Hayatında önem verdiğin yegane şeyse güven ve adalet. Ama Westeros hiç de öyle senin düşündüğün gibi bir yer değil: Etrafın çakallarla dolu, mütemadiyen taht oyunları devam ediyor. Ve unutmamalı ki, eğer taht oyunundaysan, ya kazanırsın ya da ÖLÜRSÜN! Sen iyi bir insandın kısacası, ruhuna Castemere Yağmurları :)

0|1
    0|0
  • Görmüştüm testi ama çözemedim :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kafamı Koparttın @Affedilmeyen :)

0|1
    0|0
  • yanarak ölmek dışında kabül abi

0|1
    0|0
  • kuzeyde isem starklar için savaşmıştım robby ile olmuştum
    güneyde isem kıng's landing de olurdum buyuk ihtimal kral muhafız ı olurdum
    orda ölmezdim
    dorne da olsam sonum pitlerde biterdi
    valeria da olsam işte o zaman danny katılırdım

0|1
    0|0
  • Hiç İzlemedim bilgim yok bir sibel kekilli'yi biliyorum oynamış okadar. :)

0|1
    0|0
  • ancak arkadan bıçaklanarak veya zehirlenerek.. :) 7 nin gelmiş geçmiş en iyi savaşçısı olurdum :) Oberyn martell gibi..

0|1
    0|0
  • Beni oraya atsınlar Polat Alemdar gibi ölümsüz olurdum

0|1
    0|0
  • Kafam kesilerek idam edilirmişim :Oo

0|1
    0|0
  • Izlemiyorum :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...