29 Ekim'e yapılan müdahale hakkında düşünceleriniz neler?

29 Ekim de kutlamalara yapılan müdahale hakkında ne düşünüyorsunuz?Teröristleri davulla zurnayla indirenler 29 ekimde biber gazıyla tekmeyle tokatla bayrak taşıyanlara saldırdı...

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• konuşanın şiddetle susturulduğu yanlışların doğru gösterildiği tam hayal ürünü bir ülke de yaşıyoruz çok şanslıyız arkadaşlar.!

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir polisin bayrak açan bir zavallı vatandaşa tekme atıp yüzünü kan içinde bıraktığını gördüm. Ekmek paramı o halkın verdiği vergilerle kazanıp onra yine o halkı tekmeleyerek kazanmadığım için çok şanslı olduğumu düşündüm.

0|3
    0|3
  • Akp işte. Ne bekliyordunuz?

0|4
    0|0
  • Allah hükümetin belasını versin artık.

1|2
    0|2
  • konusurum konusmasına da sonra kızlar saldırıyor

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 3

• Oy kaybı yaşayan Chp son kozlarını oynuyor artık, Cumhuriyet elden gidiyor diyerek milleti ve askeri provoke edip hükümete, devlete karşı kışkırtıyor, çok tehlikeli işler bunlar.

Devlet bakanı Çelik 'Bunun adı anarşi' diyerek olayları özetlemiş zaten. link

0|0
    1|4
    • 29 Ekim'de bir fener alayı yapamayacaksam

ve devlet bunun işin gerekli önlemleri alamayacaksa , ne yapayim öyle devleti

yök provakasyon olacakmıs yok anarşi çıkacakmış

korku imparatorlugu yönetiyorlar

• Rejime karşı gelen mi var ya da değiştirmek isteyen? Hezeyan içinde olmayın. Valilik 8 ayrı yer göstermiş kutlama için, buna rağmen Chp'nin dolmuşuna binip belli bir yerde kutlama inadı içine girmişseniz kusura bakmayın tazyikli suyu da biber gazını da hakediyor demeksiniz.

• Vali dediğin kim ya?Ayrıca organizasyon TGB ye aittir içinde siyasi görüşleri çok farklı olan insanlar var ben Milliyetçiyim kılıçdaroğlunu günahım kadar sevmem chp Atatürk çizgisinden kaymış international olmuştur.Biz Cumhuriyeti kurmak için kimseden izin almadık kutlamak için validen alacak değiliz.Ayrıca Rejime karşı olan akp dir.Başkanlık sistemiydi kürt açılımıydı falandı flandı her hareketi rejimimize karşı harekettir.

• noluyor bu hükümente anlamiyorum? bunlar benim bildigim gercek ülkücüler aslinda örnegin ahmet davutoglu nun milliyetci kimligi vardi! ne batiyor bunlara yaa? cumhuriyetin ilahan edildigi gün kurtulusa erdimiz gündür?! Bizde TÜRKÜZ bizde MÜSLÜMANIZ, iktidar saniyor bi onlar müslüman... inadina Mustafa Kemal Atatürk, Fatih Sultan Mehmet Han, Alperen; NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE !

0|2
    0|2
  • top olsunlar emii

0|1
    0|0
Yükleniyor...