Film repliklerini seven var mı?

sevenler lütfen en sevdiği repliğin fotosunu veya link ata bilir mi repliği yazarsanızda fark etmez ve önemi ?

Güncellemeler:

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Severim. Film için önemli bence.

Deli gibi bir dökümanım vardı ama kayboldu lanet şey.

Elde kalanlardan

Dorian Gray

İnsanlar sağduyu yüzünden kaybeder, Dorian. O sırada bir fırsat kaçar.

Hayat bir andır. Ötesi yok. Bu yüzden onu en güçlü alevinle yakıp kül et.

American Beauty

Gerçekleri inkar etmenin gücünü asla hafife alma.

Atlas Shrugged Part I

Benim adım John Galt.Atlantis adını verdiğimiz bir yerde yaşıyoruz ve senin oraya layık olduğunu düşünüyorum.

Kahramanların yaşadığı bir yer ve kahraman olmak isteyenlerin.Oradaki hükümetimiz herkese bireysel ve üretici olarak saygı gösteriyor.

Aslında, birkaç adalet sarayı dışında hükümet filan da yok. Sonuç olarak Bay Wyatt, eğer hükümetinizin sizin gücünüzü kısıtlamasından

yorulduysanız ve hayatınızın ahlaki değerlerini sorgulamaya hazırsanız, buradan gitmeliyiz.Sizi oraya götürebilirim. Sizi Atlantis'e götürebilirim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• Masumiyet filminden:

link

link

0|1
    0|0
  • Taxi Driver link

0|1
    0|0
  • Kibar Feyzo filminden unutulmaz bir replik

- Benimki niye diğerlerinkinden eskik?

- Onlar sendikalı

- Ee ben de Harranlıyam!

link

0|1
    0|0
  • replik değil de geçenlerde tavsiye edilen filmden çıkan sonucu o zaman için beğenmediğim ama film olarak beğendiğim filmden bir şey yazayım

it is a film. everything is constructed. still it hurts.

bir de

that's how it always ends. a bit of magic, a bit of smoke. something floating

0|1
    0|0
  • fight club ın bütün replikleri kafamda hacı .

0|1
    0|0
  • eskiden severdim casablanca da güzel replikler vardı bizim sinemada da nuri alço var.

0|1
    0|0
  • ''Sakıncası yoksa meşrubatından bir fırt alıp gırtlağımı ferahlatabilir miyim acaba?''

1|1
    0|0
Yükleniyor...