Blog'unuz var mı? Blog hakkında sorularım var, gelin hadi?

Ben yazmayı çok seviyorum ve fikirlerimi paylaşmaktan çok hoşlanıyorum. Bu yüzden bir blog açtım. Az önce :) Evet daha yeni. Sizin de var mı?
Blog yazarken nelere dikkat etmek lazım?
Hangi konular sizin ilginizi çeker, yani neler okumak istersiniz?
Ve nasıl okuyucu kazabilirim? Nasıl dikkat çekerim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her konunun muhattaplari vardir kafana gore gonlunce yaz blog senin blogun anlatimlar senin anlatmlarin yasadiklarin ve hayallerin ile yazmaya en kisa surede baslamalisin sonra burada paylasip okurlara sunarsin simdiden basarilar dilerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Açıkcası benim ilgimi post modernizmin sürreal uçlarında gezinen yazılar ya da anarko edebiyat denemeleri çeker. Alışılmışın dışına çıkılmış denemeler istiyoruzzzz lütfen. Böyle bir blog olursa sürekli takipte olabilirim. Konusu hayata dair, insana dair, yaşamaya ve yaşamamaya dair olabilir.

1|0
    0|0
  • Öncelikle konseptiniz olmalı.

Bir şeylerin tanıtımını yaparken araya günlüğünüzü yazmayınız. makyaj ve kişisel bakım temalı bloglar çok fazla var. Dolayısıyla okuyucu çekmeniz zor.
    Sosyal ağlarda bol paylaşım ve kendi içerisinde ilgi çekici bir içerik yapabilirseniz yavaş yavaş kitleniz artacaktır.

1|0
    0|0
  • Ben uzun zamandır blog yazarlığım yapıyorum. Maalesef kadınların blog yazarlığı ya yemek üzerine ya incik boncuk üzerine oluyor. Arada bir erkek moda / erkek kombin üzerine yazan kadın blog yazarlarına rastladım ama onlar istisnaydı.

Benim 2 blogum var.
    Özgün ve güncel olarak buralarda yazmaya devam ediyorum.

SRGZ Blog
    profesyonelblogger. blogspot. com

0|0
    0|0
  • Bu aralar kızlar için yemek yapımı moda güzellik popüler. Bunlarla ilgili resim destekli makaleler yazabilirsin. Ne kadar samimi olursan okur hisseder ve seni daha fazla takip eder. Etrafındaki insanlara önerir bu şekilde okuyucu kazanırsın.

0|0
    0|0
    • Açıkçası moda, güzellik tarzı konular benim pek ilgimi çekmiyor. Yemek yapmayı severim ama o alanda bilgim paylaşılacak bir şey değil :) Ben daha çok sanatsal şeylerde iyiyimdir. Kitap, sinema, resim , felsefe gibi şeyler içeren bir blog olacağını düşünüyorum :) Tavsiyelerin için teşekkürler

• Malesef yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk olarak samimi olmalısın yazarken. çok fazla bilimsel vs. yazılmış bir içeriği insanlar okurken sıkılabilir. fazlaca okunmakla ilgili olan bence en önemli şey bu. bende geçen gün bir blog açtım güzellik üzerine. biliyorum cok klasik bir konu ama en iyi bildiğim şey makyaj benim. yapacak birşey yok :) sende öyle yapmalısın. insanların en çok ne istediğine göre değilde, sen en iyi hangi konu hakkında yazabilirsin onu bul. çünkü pek bilgili olmadığın bir konuda ne kadar süre yazabilirsin ki? istersersen benim bloguma bir göz at.. daha yenininde yenisiyim bunuda göz önünde bulundur tabi :D www.birujvardi.wordpress.com hatta hayrına takip edebilirsin falan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...