INSTERTALLER türkçe yazilisiyla yildizlararasi bu film hakkinda gorusleriniz?

yildizlararasi adli 2014 yapimi bilimkurgu filmini izledim hosuma gtti begendim sonu disinda mukemmele yakindi izleyenler bilir mesaj adli filmi onun bir ust duzey filmi gibi geldi bana zaman nasil gecti farknda dgldm... bu film hakkinda uc bes satir bisey yazmak isteyn varsa buyursun...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• On numara bir filmdi zaman hakkında çok şey öğrendim bilim kurgunun yanında ileriye dönük bakan bir film sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mackenize foy gene gostermis oyunculugu. Bayiliyorum bu cocuga

0|0
    0|0
    • karakterlrre pek takilmadim filmin konusu aldi goturdu

• Bastan sona sıkılmadan izledim harika bir filmdi surukleyici

• aynen tesekkur ederm yorum icin

Erkekler Ne Diyor 8

• Basarili bence

0|1
    0|0
  • bilimkurgunun best ofudur yıldızlararası

0|1
    0|1
  • Abartılmış bir film. Umduğum gibi çıkmadı.

0|1
    0|0
    • Agimiz sinema teknolojisi buna elverigyor sanirim eksik yanlari vardi tabiiki fakat simulasyon olayini cok orantili yapmislar bu konu hakkinda film cekmek cok kolay değil cok yuksrk teknoloji ve muhim bir sermaye lszim c

• Açıkçası Nolan'dan beklentimin altındaydı, aksi halde tabii ki harika film ama Christopher Nolan; Memento, Inception, The Prestige gibi filmlerle çıtayı çok daha yükseltmişti gözümde.

0|0
    0|0
  • Gravity'den sonra izlediğim en iyi bilim kurgu filmiydi hatta en iyisi olabilir.

0|0
    0|0
    • Ikiside bilimkurgu ama konulari cok farkli aslnda :D kaliteli filmlerr

• TeseSkkr yorum icin izldgm en iyi uc fildn bitanesi inception inda hakkini yemiyelim konular cok farkli tabiit

• O da çok güzel ama bu ikisi beni çok daha fazla etkiledi. Özellikle insanlığın gelişimi, evren, bilinmezlikler, aile bağları vs..

• Karadelikler hakkinda bir teoride bulunmus film su karadeliklrrin gizemini kgrenmek istiyorum :))

0|0
    0|0
    • bize en yakini milyarlarca yil otede diye ikumustum gecen bir sitede

• Birde bende uzay korkusu var zar zor izledm filmi :D karadelikden falan acayip korkuyom

• degisik dalga boyutlariyla mesafesini tahmini olcuyolar bende merak edmiştim senın gıbı bir çeşit radyo frekansı gibi düşün

• Ne Filmmiş İzlemek Nasip Olmadı Bir Türlü Listeme Aldım Ama :)

0|0
    0|0
    • Film 2014 yapimi ama yeni izldm bnd Bilimin gercekciligini goruyosun icinde tavsiye ederim

• Adını Felan Çok Duydum Herkesde Olumlu Konuşuyordu Fragmanını Felan İzlemiştim Ama Film Uzun Oldugu İçin İzleyemedim Bir Türlü :)

• İngilizce altyazılı izledim yorum yapmiyim bari

0|0
    0|0
Yükleniyor...