Arabistana giden bilen duyan?

Suudi arabistan da cidde de bayan cankurtaran olarak iş buldum yüzme sınavını geçince gideceğim inş gecerim yüzde 99 :) arabistan da bu bölgede turistler varmış hep uluslararası bir yermiş acaba nasıldır arabistan hakkında bilgisi tecrübesi olan var mı nasıldır acaba?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan 25 sene once Ciddede alisveris merkezinde ayaklarinin alti akvaryumdu sokakta yurudugun yerler bile klimali. Mekke ve Medidene kapanma zorunlulugu var diger sehirler turistlere free. Etrafindaki insanlar kafaysa aldigin para da iyiyse guzel yasayabilirsin. Kendi halkiyla alisveris disinda pek bir alakan olmayacaktir. Oranin serseri tayfasi da bedeviler bildigim kadariyla. Yardimci olmustur umarim.

1|0
    0|0
    • Evet çok yardimci oldun sen nereden biliyorsun bunları acaba? O zaman ben başımı bağlamak zorunda değilim cidde de doğru mu :)

• aynen öyle orada öyle bir zorunluluğun yok

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçende aynısını yazmamışmıydın?:D

1|0
    1|0
  • ö den yazarmisin bana daha gecenlerde senin gibi bir bayani kandirmaya calistilar öyle bir is yok

1|0
    0|0
    • Hayir bu kesin federasyon yönlendirdi beni

• senin gibi akilsiza sözüm yok

• Buradan anlatsana derdin neyse niye ozelden yazacam aciklasana malakkk gttttt

• Gittim biliyorum mekke medine dışında bikinili ınsanlar gormen normal

1|0
    0|0
    • Bu harika :) çok sevindim ozaman :) yani hiç bir sorun yok mu mini etek bile giysem?

• Sıkıntı yok

• doğrudur. daha bugün annemi gönderdik oraya umre için başlangıç yeri.

1|0
    0|0
    • Ne güzel :)

• darısı başına :D yani dedikleri doğru turist yeri. en azından inanç turizmi olduğu kesin :D

• Çok güzel bir yer ama sıcak bide şeriyat sıkıntı

1|0
    0|0
  • Çarşaflamı gezicen sahilde : ))

0|0
    2|0
  • Bir arap şeyhimi , prensimi hatırlamıyorum kadınların araba sürdüğü ülkelerde kadınlara tecavüz ediliyor. Biz buna izin vermiyoruz diye yabancı bir ülkenin televizyonuna övünerek anlatmıştı, kafa yapıları öyle :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...