Tarihte en sevdiğiniz ve takdir ettiğiniz önder kim?

Tarihte en sevdiginiz ve takdir ettiginiz onder kim? (Ataturk diyecekler hic gelmesin )

0|0
11|25

En İyi Kız Görüşü

• Hz. Muhammed en büyük önder en büyük öğretmen.

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ataturk seyit onbasi ve isimsiz kahramanlarimiz

2|5
    0|2
  • Sanırım Türk değilsin..

Fazla konuşmak istemiyorum

1|3
    0|0
  • Ernesto Che Guevara

1|1
    0|2
  • peygamberimiz sahabe-i kiram en başta tabiki ama dine girersek tonlarca adam var.
    Fatih sultan mehmet es geçer. adam gemiyi karadan yürütmüş o dönemin imkanlarıyla şahi toplarınıo döktürmüş peygamberimizin övgüsüne nail olmuş fethedilemeyen belde-i tayyibe yi fethetmiş daha ne yapsın.

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK

1|4
    2|1
  • Kaypakkaya benim önderim

0|0
    0|0
  • Mete Han

0|2
    0|0
  • Atatürk diyecekler gelmesin haha sevdim bu lafı :))

2|3
    3|4
  • neden Atatürk diyemiyorlar

0|1
    1|1
    • Ataturk diyenler tarihi hayat bilgisi kitabından ibaret sananlar çünkü

• herkesin dini kendinedir bu kimseyi ilgilendirmez ki Allahta insanı bu konuda serbest bırakmıştır isteyen inanır isteyen inanmaz ki putlaştırma söz konusu değildir en azından benim için saçma ve dar bir görüştesin neyse

• Arkadasim ben inanip inanmamasindan bahsetmiyorum İngiliz usakligi yapip halkin dinini özgürce yaşamasına engel olduğu için sakali yasakladigi icin kabeye gitmeyi yasakladigi için camileri sattigi için kumari içkiyi zinayi serbest hale getirdiği için sucluyorum onu yoksa ister inansin ister inanmasin ama halkin dinini özgürce yaşamasına engel olmasin

• Makendonyali Iskender

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sana inat Mustafa Kemal Atatürk !

1|4
    2|1
  • che guevara

0|1
    0|1
  • O içtigin şeyden @sedefomer bizde istiyoruz. Sen bugün burada böyle rahatça aldığın nefesi bile ona borçlusun ulan neyi kafasını yaşıyorsun bastığın topraklar neden bu kadar özgür sanıyorsun. Gerci şu ara zihniyetsizler yüzünden çokta özgür değil. Benim bildiğim tek lider
    MUSTAFAKEMAL ATATÜRK

1|1
    0|1
    • Zeka seviyesi 0-6 yas altında olanlar cevaplamasin diye eklemeyi unuttum pardon kardeş düzeltiyorum

• Kimin okuma yazmasi olmadığı bence yeterince ortada bunu belirtmene gerek yoktu zira soruda belirtmiştin zaten

• Kuzu çok korkuyorum buluşacak diye :D
      Hadi gidelim :D

• Atatürk

0|3
    0|1
  • Ben savaşçı kişilikten hoşlanırım, yavuz sultan selimin 8 yılda yaptıkları, hitlerin avrupayı dize getirmesi, Atatürk'ün ve Türjik milletinin emperyalizme kafa tutması, geçilmez denilen istanbulu fetheden Fâtih sultan mehmeti, osmanlıyı taktikleriyle ayakta tutan Abdülhamidi, romaya kadar gidip romaya diz çöktüren kartacalı hannibalı, rusyayı yeniden şaha kaldıran putini, ve şu anda aklıma gelmeyen diğer liderler. Hepsinin ayrı bir yeteneği var, hepsi birbirinden büyük

0|0
    0|0
  • Başta ATATÜRK olur! Sende haklısın :D

0|3
    0|1
  • ATATÜRK

0|3
    0|1
  • 4. Murat hayranıyım

0|0
    0|0
    • bu arada neden ataturk olmaz merak ettimde dost

• Çünkü atatürk diyenlerin hepsi atatürk yurdumuzu düşmanlardan kurtardı palavrasindan başka birşey söylemez ve söyleyemez zira ülkemizin bu olmasinin en büyük suçlusu ataturktur milliyetçilik denen saçma sapan bir ilke cikararak ülkede yasayan diğer kavimleri hiçe sayan ve bugün kurt sorununun oluşmasında birinci sebep olan laiklik denen dinsizliği ülkeye sokan batili olucaz diye herturlu kötülüğü içkiyi kumari zinayi serbest kilan kişi çünkü bu kişiyi ovucekelr diye

• Adolf Hitler

0|1
    0|1
  • Atatürk.

0|1
    0|1
  • Atatürk ulan yine Atatürk hep Atatürk çıldırın

0|0
    0|0
  • II. Abdülhamid

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet Han.

0|0
    0|1
  • Havanna da Heykeli bulunan Atatürk ile alıp veremediğin nedir?

0|1
    1|1
    • Yok kardeş birşey aynen böyle devam edin onu putlastirmaya

• Profil resmindeki adam başkentine Atatürk'ün heykelini diktirmiş, sen halen bize yükleniyorsun.
      İmkanın olsaydı da Fidele Atatürk'ü sorsaydın.

• Mustafa Kemal Atatürk Bak Uzun Yazdım ;)

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler ve Hasan Sabah

0|1
    0|1
    • Hasan sabahi duyunca hep aklima rahmetli tuncel kurtiz geliyor hep Ramiz dayidan öğrendi millet hasan sabbahi

• Evet olabilir ama ben ondan çok çok önce kitaplarını hayatını okudum orda duyunca şaşırdım.

• Atatürk Fatih sultan Mehmet

0|0
    0|0
  • Her milletin lideri kendileri için en büyük liderdir.

0|0
    0|0
  • Hz. Muhammed
    Fatih Sultan Mehmet

0|1
    0|0
  • Şeyh Şamil

0|0
    0|0
  • ATATÜRK.

0|0
    0|0