Hikaye yazmaca oynayak mı?

ben bir cümle ile baslıcam sizde gerisini bir hikaye gibi bitirceksiniz? eig var. Olay su:Bir gece kizin biri bir mektup alır ve mektupta kanlı bir yüzük vardır. Sonra o yüzüğü alıp parmagına gecirmeye calısınca parmagı da kanamaya baslar. Sonra can havli ile dışarı çıkar ve...

Güncellemeler:
gelin oyun
gellllllllll

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Dışarı cikar ve in cin top oynuyor. .. ürpertici ve kasvetli bir gecede iki elini omuzlarına basarak uzakta gördüğü gürültü ve jnsan sesleri gekrn dükkana dogru yola koyulur. ...

0|0
    0|1
    • iki elini omuzlarına mı basıodu. S

• Teşekkür ederim bak bunu duyduğum için de ayrıca memnun oldum. Iyi geceler.

• Iyi geceler saglicakla kalin

Kızlar Ne Diyor 7

• Yüzüğün kanı elime bulaştı yha uff. s. s der söylenir yüzüğü dışarı fırlatır yüzük aşağıdan geçen çocuklu bayanın çocuğunun kafasına denk gelir. Çocuk yani bebeğin bıngıldağına çarpar bebek beyin kanaması geçirir ölür :D

0|1
    0|0
    • devamı var? :SD

• yüzük elinde dısarı kacınca arkasından biri onu iter ve motor sesi gelir bir bakar ki yıllar once kactıgı nisanlısı elinde elektrikli testere ile sonra kız korkar ve soyle der verdigin yuzuk elimden cıkmıo napcan bana der adam kızın parmagını keser sonra adam tam kızı oldurcekken kız yana cekilir ve adam testerenin üstüne düşer ve kendisini oldurur ve adamn son sozu neden ha neden sonra kızda dayanamaz ve kendini keser

• ve karşısında elinde elektrikli teste olan bir panpa yavrusu görür ve o da ona gelir derki seni testeremle seveyimmi. kız heyecanlanır parmağını gösterir. panda oraya kusar ve kızın yarası iyileşir. sonra bunlar evlenir çocuğu falan olur altı insan üstü panda. sonra yeni canlı türü meydana gelir PANSAN !

0|0
    0|0
  • birkaç meetre sonra sonra aklı başına gelir ve bu yüzüğü bana kim gönderdi der parmağından çıkarmaya çalışır. yüzük parmağına sıkışıp kaldığı için arkadasına yardım istemeye gider arkadası parmağında yüzük olmadığını söyler kız kafayı yer ve ordan uzaklaşır. daha sonra yolun ortasından giderken araba çarpar ve ölür :D

0|0
    0|0
  • Kız ölür

0|0
    0|0
  • Orda ölür kalır. Bukadar

0|0
    0|0
    • o ne ya nasıl oluo hic yaratıcı degil. S

• Ve lanetlenir. Artik yuzugun laneti ona da bulasmistir. Mektubu tekrar okudugunda yuzugun lanetini cozmustur. Yuzuk yillar once haksiz yere oldurulen bir kiza aittir ve oldurulmesinde bu kizin da payi vardir ama ölen kiz intikamini almak icin lanetiyle geri donmustur. Kiza musallat olmus ve artik kizin bedenindedir. Kiza hayatta en cok korkugu seyleri kendi eliyle yaptirip daha sonra kendi öldürüldügü sekilde kizi öldurmustur neyse cok uzattim

1|0
    0|0
  • dısarı cıkar etraf sesız karanlık yurumeye baslar sonra yerde nısanlısını gorur kanlar ıcınde yatıyordur sonra bır grup adam gelır kızı kaçırır sonra kızı kolelerı yaparlar pazarlarlar sonra pazarladıkları yerde ılk musterısı bı cocuk gelır cocuga durumu anlatır ve cocukla anlasırlar cocuk kızı ordan gızlıce kacırır ve kendı evıne getırır aılesıyle tanıstır ben bu kızla evlencem dıye evlenırler cocukları olur o adamlar kızın pesındedır kızı bulurlar kacırcaklarları sıra polise yakalanırlar ve planları suya duser aradan baya zaman gecmıstır ve kız kocası ve cocugla alısverıs yaparlarken kızı oldururler kocası yıkılır :D

0|0
    0|0
    • hahahah güzelmis

• Tamma turkıye olsun ozaman :D ıyı kurdum ama ha :D

• valla ilginc diyeyim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kız koşarak dışarı atar kendini canı çok yanmaktadır parmağından akan kandan eli adeta görünmez hale gelmiştir. gözleri yaşla dolmuş yere diz üstü düşer esen rüzgar uzun siyah saçlarını havalandırır ay ışığı gecenin karanlığını yararcasına ona vurur bir ses duyar ve arkasına bakar halsiz ve isteksiz orda tam birkaç adım gerisinde bir erkek ona bakmaktadır yüzünü zar zor seçer o diye geçirir içinden benden intikam almak için geldi işte gördüğü erkek yıllarca önce mahsumiyetinden faydalandığı ve intiharına neden olduğu sevgilisidir bir ses daha duyar tekrar önüne döndüğünde bir bayanın ona baktığını ve yardım etmek istercesine elini uzattığını görür anne diye haykırmak ister kız ama artık cok geçtir yüzükteki zehir tüm vücudunu ele geçirmiş sinsi bir yılan gibi yavaş yavaş öldürmektedir. Gözlerinden birkaç damla yaş dökülür kızın artık çok geçtir pişmanlık içinde bir ölüm onu beklemektedir. Yavaş yavaş gözleri kararır ve olduğu yere yüzü koyun kapaklanır herşey bitmiştir ağzından son bir cümle dökülür herşey için özür dilerim...

0|1
    0|0
  • Etrafına bakar kimse yoktur.. apartmana girmeye çalışır kapı kitli.. kafayı kaldırır komşularından uyanık var mı diye.. Fakat kendi evi haricinde hiçbir evin ışığı yanmamaktadır.. o an bir baykuş dikkatini çeker.. açık pencerenin kenarında büzüşmüş anlamlı anlamlı bakıyor herhalde bana öyle geliyor diye düşünerek başını tekrar sağa çevirir ama bir at arabası? Bu orta çağdan kalma hurda şey nasıl ses çıkarmadan dibine kadar gelebilirdi ki? Bunlari düşünürken tekrar yukarı bakar ki Baykuş yok.. işte o an... @soran devamını istiyosan eig ;))

0|0
    0|0
    • ne acımasızsn yahu merakta bıraktın beni :S

• :D peki devam edicem ama Joker ini kullandın :))

• İşte o an yanında çirkin bir adam belirir.. adamın gözleri kocaman burnu eğri büğrü yanakları tombiş tombiş boyu kısa mı kısa kadının kafasında bir an baykuş belirir.. adam konuşmaya başlar.. şu an da gece saat 12 şu saat itibariyle de sizin yolculugunuz başlıyor hanımefendi 2 aylık bir yolumuz var efendim sizi uzun zamandır bekliyordu.. vardığınızda çok sevinecek gelmenize.. malumunuz yıllar onu epey yaşlandırdı ama hala çok genç gözüküyor.. Kadın bunları dinlerken atların gözlerini farketti ve... devamı eig den sonra :))

• vee.. mk ben niye disari cikiyorum ki diye geri doner. ama artik kapi kapanmistir. kapida kalmistir. sonra cilingire kadar kosturur. cilingirci de pazar gunu kapalidir. sonra eve tekrar doner. pencereden iceri girer. mk cilingirciye gidecegime hastaneye niye gitmedim der...
    (kanka bu kiz olur ama aptalligindan mk)

0|0
    0|0
  • Dünyanın degistigini görür mahallesi onun mahhsllesi değildir artik yeni bir boyuta taşınmıştır.. Evler 15. Yüzyıldan kalma gibi duruyordur döner ve arkasına bakar.. Evi orada değildir artik.. Korkar ve yüzüğü elinde. Çıkarmaya çalışır ve...

0|0
    0|0
    • devamı var mı :D

• evet öyle zevkli olabilir..

bir parça daha..

amblem tanıdık gelse de bir türlü nereden tanıdığını çıkaramıyordu.. biraz hava almak için dışarı çıktı. kısa bir yürüyüşün ardından karşı caddede siyah bir kedi gördü.. ne yapacağını bilmeden kediye doğru koşmaya başladı. köşeyi döndü kedinin arkasından ama kedi ortadan yok oldu.. nereye gitmiş olabilirdi ki?

o sırada şarısın bir bayanı gördü uzaklardan tshirtünde siyah bir kedi resmi vardı peşinden koştu.. köşeyi dönmeden tuttu omuzundan kadını...

• En iyisi bu cevap bence :)

• barmağam gopdu barmağam goptu der ve orada can verir...

0|0
    0|0
  • adamın biri varmış şimdi yokmuş hacı ölmiş :) :)

0|0
    0|1
    • kanka sende cok klise cevap verdin ya :D

• hacı napalım ya takılıyoz böyle işte sende çok sıradan olmuşun :)

• ole hacı :D

Yükleniyor...