Azeriler hakkında ne düşünüyorsunuz :)?

Azeriler hakkında ne düşünüyorsunuz yani konuşmaları falan size kabamı geliyor yoksa seviyormusunuz azericeyi :))

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Konuşma olarak tam olarak söylemek gerekirse komik geliyor ilk başta. Fakat seviyorum kendilerini. Bence iyi insanlar gata da cok fazka azeri Dr var müşterim coktu ve ikna etmekte cok yormuyorlardi. bir keresinde bir müşterim oldu azeri ilk defa oydu hatta. bir problem olmuştu siparişi hakkında 3 ay beklettim adamı ve artık durumu öğrenmek için aradığında ise ne yapacağımı bilemiyordum. Sonra başka bir ürüne ikna etmem gerekti tabi. Eyvah dedim bir ... tekefon ettim kendisine ve durumu acikladim dinledi kabul etti. Son derece anlayışlı ve kibar insanlar bence. O adam gitti ben hiç unutmam onun kibar biri olduğunu:)))

0|0
    0|0
    • ben doğma büyüme istanbulluyum bazen arkadaşlarla azerice konuşurken bize bile komik geliyor bazı kelimeler :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Azeriden kız alınmaz ya da almayın ya da alın belanızı bulun

1|0
    0|0
    • insanlara burada paramı veriyorlar bir gelecekmi vaad ediyorlar azerileri övenler için? Azeriler yetmedi şimdide burdaki arkadaslara hakaret ediyorsun..

• Ya bir elçek Allah aşkına

• bizim hocalar azeri cok sekerler

0|0
    0|0
  • Şeytana papucunu ters giydirir hatta ona eğitim verirler :-))

0|0
    0|0
  • Cox seviremmm :D 💗

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• genelde ırkçılar mesela bir devletin yaptıgı bişeyi topluma mal ediyolar sporda güreşte iyiler heralde öteki dallarda dünyanın en altında gibiler sanatta tanınmıyolar azerbaycan hakkında bildigim tek şey bakü yani kısacası dünyaya açılamamış bir devlet

0|0
    0|0
    • Kardeş sadece azeri müziğinin 1000 yıllık bir geçmişi var azerilerin kültür ve sanatları çok eskiye dayanır

• Bir sürü matematik profesörü yetiştirip Türkiye'ye göndermiş halk.

0|0
    0|0
  • Konusmalari cok datlu

0|0
    0|0
  • Konuşmaları tabii ki kaba geliyor, ama seviyoruz tabii ki. Bunun onunla bir alakası yok

0|0
    0|0
  • Konuşmaları tatlı geliyor :D

0|0
    0|0
  • çok sempatik ve yakın buluyorum... Azeri kızlarını da çok beğeniyorum...

0|0
    0|0
  • sonuçta Türk. kanımızdan birisi. onlar bizim Kardeşimiz

0|0
    0|0
  • azeri kızların cok güzel oldugunu biliyorum

0|0
    0|0
  • Gardaşlarımız :)

0|0
    0|0
  • Azerice sevmem azerileride sevmem.