Film arşivi yapan var mı?

Film arşivi yapan var mı? Kaç adet film var arşivinizde?

0|1
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ne verem abime 900 küsür var

0|1
    0|0
    • Vayy süper :)) en eski yapım hangisi pek? merak ettim :D

• yok yaw bende değil arkadaştan aldım onda aslında 1600flim vardı yetmedi hafıza yeni fliler için sildi en eskisi charlie chaplin flimleri mevcuttu

• Oo iyimiş :))

Kızlar Ne Diyor 2

• 100 adet varsa vardır, şu anda bilgisayarımda ama arşivlik bir durum değil. indirip bırakıyorum, sonradan izliyorum :D

0|1
    0|0
    • O da iyimiş :) en sevdiğin film hangisi?

• aşk ve tutku, aynı yıldızın altında, unutulmaz aşk şu an bunlar aklıma geldi :D

• Hmm :)) hepsi aşk filmi sanırım

• Aklımda arsivliyorum lakin zamanı gelince kitaplığım gibi film arşivim de olacak :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lisedeyken arşivim vardı. Her hafta bir film alırdım. O zamanlar nasılsa para buluyordum filmlere. Şimdi bütün o DVD'ler büyük bir kutuda duruyor. Bir daha oturup izleyecek zamandım da yok bu aralar...

0|1
    0|0
  • Torrentten önce d&r dan sürekli film alırdım daha sonra torrente geçtim Türkiyede vizyona girmeden önce izliyorum filmleri :-)

0|1
    0|0
    • O da güzel :)) bende hard disk te yapıyorum film+dizi+gösteri arşivi :))

• Ben de öyleyim indiriyorum daha sonra harddiske atıyorum. yabanci dizileri kesinlikle izle özellikle game of thrones

• Eyvallah izleyeceğim bakalım :))

• var 600 gb lik bir arşivim

0|1
    0|0
    • Oo iyimiş, Fantoma var mı? :))

• Epey var ne ararsan yani :)

0|1
    0|0
  • film arşivini bıraktım artık dizi arşivine başladım :D

0|1
    0|0
    • Hangi diziler :)

• the walking deat the 100 taht oyunları supernatural lost prison break how ı met your mother dexter felan filan ama bütün sezonları

• Süpermiş kardeşim, bugünlerde baya yoğunum sonra bende başlayacağım bir kaç diziyi arşivlemeye ;)

• Var 14TB. Ekstra olarak DLNA'da 8TB var.

0|0
    0|0
    • Tüm filmler mevcut herhalde sende :))

• Genelde

SENNA, RUSH, FASTEST , TT 3D CLOSER Tarzı realite içerikleri içeren filmler.

• En son 2 sene önce saymıştım 400den sonrasına üşenmiştim saymaya şimdi kaç olduğunu bilmiyorum

0|1
    0|0
    • İyimiş kardeş :) en sevdiğin hangisi gözün gibi baktığın :D

• Tavsiye etmemde zaten ben o gün çok pis saydırmıştım :D

• :DDF

• var rrr

0|1
    0|0
    • Güzel :)

• 3 yılda birikti

• Peki bakalım :)

Yükleniyor...