Şu sıralar tvde oynayan Türk dizilerinden hangilerini takip ediyorsunuz?

Şu sıralar tvde oynayan Türk dizilerinden hangilerini takip ediyorsunuz?

Sizin favori diziniz hangisi? Türk dizileri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Yeni bir kanal açılmış doktorlar diye arada show tv oynuyor.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Eğlenceli olanları denk geldiğinde .. leyla ile mecnun ve seni bana yazmışlar gbi ...

Ama şu an TV yok , dr a gitti :))

0|1
    0|0
    • Seni bana yazmışlar neşeli bir dizi izliyorum fakat senaryosu kısır gibi sanki.

• Denk geldiğinde, genelde bilgi yarışmalarını izlerim takip ederim ...

Kızlar Ne Diyor 8

• Türk dizilerinden sadece Yahşi cazibeyi izliyorum. Diğer dizilerin hiç birine bakmıyorum.Benim kanalım Cnbc-e orada ki dizilerin çoğuna bakıyorum..

0|1
    0|0
    • Yahşi cazibe keyifli bir dizi evet taip etmesem de denk gelirse bakıyorum.

• öyle bir geçer zamanki...diziler kısır döngü de bir erkeğe aşık iki kadın bir kadına aşık iki erkek ve para konu bu sonunu tahmin etmek zor değil

0|0
    0|0
  • Muhteşem Yuzyil izliyorum ve dün Kuzey Güney'in ilk bölümü denk geldi ve hoşuma gitti, sanırım onu da takip edicem.

0|0
    0|0
  • Muhteşem yy ,

Öyle bir geçer zaman ki

Fatmagül ün suçu ne ?

Kuzey gününü izlemek isterim ama muhteşem yüzyılla çakışacak sanırım saatleri.

Ve ben muhteşem yüzyılı satamam.

0|0
    0|0
  • Evet Kuzey Güneyi izledim genelde tüm türk dizilerinde olduğu gibi ilk bölümü güzeldi. Sanırım takip edecem.

0|0
    0|0
  • Sadece Muhteşem Yüzyıl'ı izliyorum.

0|0
    0|0
  • Ben bi Küçük Sırlar'ı izliyodum, o da bitti. şimdi izlediğim bi şey yok.

0|0
    0|0
  • Öyle bir geçer zaman ki.Geçen sezon ilgi ile takip etmiştim bu sezonda izlemeye devam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Leyla ile Mecnun //favorim

Behzat Ç. yi de bekliyorum

ama gelmiş geçmiş en beğendiğim dizi Üsküdar'a giderken di :/ bi Oğuz Cemciri çok gördüler bitirdiler ulan.

0|1
    0|0
  • Behzat Ç.

0|1
    0|0
  • Türk dizilerinin hiçbiri nedense zevk vermiyor bana :) bence Türkler bu konularda daha amatör. biraz gelişmeleri gerek :)

0|0
    0|0
    • Benim nacizane fikrim son zamanlarda Türk dizilerinde kalite arttı, iş yapar senaryolar olduğu yönünde mesela Ezel, Muhteşem yüzyıl. Behzat Ç. iyi diziler.

• tabi birde zevk farkı var :) ben aşk ile ilgili dizilerden pek hoşlanmam mesela :)

• tv izlemem netten bazen leyla ile mecnuna bakıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç birini... Yerli dizileri beğenmiyorum. Sülüman başlarsa, onu izlerim artık.

0|0
    0|0
  • (bkz: allah sonumuzu hayir etsin)

0|0
    0|0
  • yeni bir dizi başlamış kuzey güney diye onu izledim hoşuma gitti..hoş bi diziye benziyor..

0|0
    0|0
  • Behzat Ç. Ekıp yenı sezonda dagılacak mı acaba ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...