Bat For Lashes hayranları var mı? Bat for Lashes benzeri grup tavsiyeleri?

var mı benım gibi Bat For Lashes hayranı, seveni? benzer grup bileni?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• link

Nefis şarkıdır ama sadece bunu biliyorum :)

Bunu seven bunu da sever aslında, tavsiye formatına soktum soruyu ama..

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• what a girl to do sarkısını severim. tarzına yakın bulduğum gruplar portishead (bence dinlediğine asla pişman olmazsın) ve the do

0|0
    0|0
    • yanlız değil mişim :D portishead severim the do ilk defa duyuyorum acıkcası var mı onerebılecegın sarkıları?

• benzıyor be hanı tam olarak olmasada zaten cok yakını olsa olmaz yanı

• @Soran Elinde 2 meyve varken ikisini birbirine benzetmen, elinde 12 meyve olunca onları artık benzetememen kadar doğaldır.

• Ben çok hem de Bat for Lashes e çok yakın olarak Blonde Redhead var onun dışında Natasha Khan indie pop dersek evet sanırım bu konuda baya geniş bilgim var

0|0
    0|0
    • e cimriliğe gerek yok paylaş benimle =)

• teşekkür ederim güzel paylaşım cidden bir kısmını biliyorum bende yazayım diyecegim de hepsını yazmıssın =)

• Hiç önemli değil

Erkekler Ne Diyor 3

• Şurdan bakmanı öneririm

link

1|0
    0|0
  • Dinlemedim ama trip hop gibi, bunalımı ağırlıklı, arıza bir şey anladığım kadarıyla...

Requiem for a ream soundtrack ve remix project olabilir...

0|0
    0|0
  • Infected Mushroom olabilir belki

0|0
    0|0
    • insane diye bir sarkıları vardı sanırım oradan hiza alrısak onlar elektronık prodıgy ayarında gıbı mı dıyebılırız ?

• prodigy başka birşey etkilendikleri akım grunge :S enteresan bir grup yani

@mrlaidback doğru demiş bunlara belki björk ü ekleyebiliriz

• ben İM i biraz prodigy ye benzettim bat for lashes a pek benzemıyor demek ıstedım sağol

Yükleniyor...