Vans era ayakkabı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Vans era ayakabı hakkında ne düşünüyorsunuz? vans çok tarzım değil ama bu tarzı çok seviyorum bir tek vans markada bunu bulabildiğim için terchim vans buna benzer bildiğiniz ayakkabı varsa linkleyebilir misiniz?

model bu buarada "vans era" link koyamadığımı yeni öğrendim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• güzel de ben bunları giyince kendimi çizgi film karekteri zannediyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• beğenmedim

apaçiiiiii

link

0|0
    0|0
  • Bir ara lacoste de vardı sanırım bu ayakkabıdan.

Ama bayağı oluyor. Alışveriş merkezine at kendini dolaş derim mağazaları.

Sanırım çok giyilen ayakkabı değil

0|0
    0|0
    • hadı ya işin kotusu madem linki atıyorsun gıt al dıyeceksınız ama ayakkabının numaraları hıc kalmamıs kadıkoyde vs en cok oralarda bu ürünler gıdıyor

• avrupa yakası herhalde ?

• Evet ataköy

• Beğenmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle hoşgeldin.

Bat for Lashes, Vans, Stephen King gibi soruların ve cevaplarınla siteye renk katacağına inanıyorum. Vans son dönemde popüler kültüre dahil olmuş ve tercih etmediğim bir markadır. Vans Era modelini google'ladım, buna benzeyen Keds ve Superga ürünlerine de bakabilirsin.

1|0
    0|0
    • Teşkkür ederim hoş bulduk,dedıgım gıbı bu modeli arıyorum aslına bakarsan vans derdim degil

• vanslardan kusura bakma ama nefret ediyorum bana direk rockçıları çağrıştırıyor. Hiç güzel değil bence. Ama bu era modeline baktım. Lacoste'ta bu modeledn ayakkabı her sene üretilir. Lacoste'tan ayakkabı her zaman alıyorum kuzenim buna benzer kahve köpüğü renginde aldı lacoste'tan gayet memnun çok rahat ayakkabı diyor. Bak bu tarz rahat ayakkabı için zaraya bakabilrisin. Lacoste pahalı baya. Ama bütçe sıkıntın yoksa lacoste'tan al derim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok rahat. bende 2 tane var. çok rahat ediyorum.

0|0
    0|0
  • fazla kolej tarzı daha asi şeyler tercih ediyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...