Var mı benim gibi başka müzik severler?

Arkadaşlar burada benim gibi başka müzisyen arkadaşlar da var mı? Çevre yapmak açısından açtım bu konuyu :) Ben müzisyenim ve gitar çalıyorum aynı zamanda solistim :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Les Paul Gibson çalıyorum.

0|1
    0|0
    • Yakışır kardeşim :) Ne tarz çalıyorsun genelde?

• Razorback efsanedir ben 6 yıldır çalıyorum

• Benim de 5 yıla dayandı. Gitarın gerçekten iyi ben bir süre wasburn x10 ile çalıştım. Şimdi akustik ve klasik var. Elektroyu biraz ertelemek durumunda kaldım. Ses eğitimi aldıktan sonra alacağım inşallah.

Kızlar Ne Diyor 6

• neden böyle seyler yapiyorsun

0|0
    0|0
  • Lisedeyken grubumuz vardi

0|0
    0|0
  • Al sana link: link

Yay kendini bakim.

0|0
    1|0
    • Kendimi yaymak istemediğimi söyledim :) Videoyu da arkadaşlarım atmış ben değil zaten :) Aramızda olan muhabbetler :)

• Akor basıyorsun popüler tarz..iyisin iyi.

Eğitim alsan daha da iyi olur.

• O şarkı basit bir şarkı :) Transpoze etmeden çaldım :) Normalde metallica, pantera gibi grupların parçalarını da çalıyorum hatta söylüyorum :) Ama eğitim bir yerde mutlaka şart :)

• Gsf mi okuyorsun?.

0|0
    0|0
  • Dedicass yaparsin artik bana :p

0|0
    0|0
  • Hava atmanında böylesi :D

0|0
    0|0
    • Bunu böyle algılaman da güzel demek ki sen böyle havalı bir insansın ki nasıl atılacağını iyi biliyorsun.

• Olmaz ben yalnız çalışırım şalskdlasjnd :))

• Haha :D Tamam o halde teklif var ısrar yok :D

Erkekler Ne Diyor 8

• adam dürüst beyler çevre yapmak için diyo açık açık

0|1
    0|0
  • Yok be dostum hiç ilgi duymadım doğrusu lisede filan kız tavlamak için bazıları eline gitarı alıp çıkardı çalmayı da bilmezdi zaten onlar aklıma geldi. Sana başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • her gece aynı şarkı link

0|0
    0|0
  • Burada benim gibi müzisyen var mı da ne demek iki tane tel titretince müzisyenmi oluyoruz :D

0|0
    0|0
    • İki tane tel titretenlere biz kız tavlayan ergenler diyoruz dostum. Onlar müziği katleden adamlar. Biz müzik yapıyoruz oyun havası değil.

• Sevgili kardeşim mevzuyu uzatma ergen kelimesinide taze körpe bluğ çağlarında görünen bulunan kişiler için kullan mecazi anlamdada kullanılmaz ergen kelimesi tartışma çıkartırsın kulağına kğpe olsun selametle

• Tamam sen anlamak istemiyorsun uzatma kardeşim cevabın için eyvallah :)

• düğünlere de çıkıyon mu :D

0|0
    0|0
    • Yok ya ben rock çalıyorum bana göre değil düğün falan :D

• Müziği seviyorum da çevrem yeterince geniş kusura bakma :/

0|0
    0|0
    • Sorun değil dostum :) İlgin için teşekkürler yine de :)

• Youtube da filan ekli bişeylerin varsa paylaş o zaman.

0|0
    0|0
    • Var evet isteyen arkadaş girip baksın. 2 videom var sadece onları da öylesine çektim. Link atamıyorum. Koray Seyhan yaz çıkar zaten.

• Bunu güncel yap videoların izlenmesi artsın.

• İnsanların beni görüp beğenmesi pek umurumda değil :) Ben müziği içten yapıyorum. İsteyen beğenir isteyen beğenmez :)

• Ne güzel işte. Müzik ruhun gıdasıdır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...