90'lar ve sevdikleriniz, önerilerinizi alayım efendim?

evet şey yapalım bu gün ya hani hep yaşamak istediğimiz 90 lı yıllar var ya bugün isterseniz o yıllara doğru gidelim , size göre 90 lara damga vuran ögeler nelerdir, bunlar benim tercihlerim :en iyi şarkı : mirkelam- her gece , en iyi şarkıcı mirkelam ,en iyi film: ağır roman ,en iyi şov programı : televizyon çocuğu , en iyi diz:kaygısızlar ,en magazisel olanı sevda demirel ne dedin sen ne dedin sen, popüler giyinme : kızların göbeği açık dolaşmaları , en kötüsü . tansu çiller

buyrun efendim

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• 90 lı yıllar unutulmaz yıllar dizi olarak komiser mysters ve sevgilisi sarı saçlı çocukluk aşkım sam in aşk hikayesini anlatan Hayat ağacı dizisi..Şimdi star tv o zamanlar interstardı ismi her pazar gecesi saat 9 da parlıament cınema clup vardı ben dersleri bitirir banyomu yapar tırnaklarımı keser o zamanlar dogal gaz yoktu sıcacık sobanın yanında batman serilerini yada rocky serilerini ve veya terminatörü izlerdik..Mustafa yolaçan ile trtde pazar sabahları yarışma vardı ismi her sene değişirdi programın pazar 96 pazar 97 pazar 98 diye..28 şubatı yaşadık işte 4 nisan 98 günü titanic için sinema önündeki kuyruklar falan filan çook sürer anlatması

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bana göre Aşkın Nur Yengi' nin "bir gün gelir de benim olursan işte o zaman varolurum ben..." diye bir şarkısı vardı işte o şarkıdır.

0|0
    0|0
  • levent yüksel kadınım ! yada bu gece son ..

0|0
    0|0
  • Ricky Martin :D

0|1
    0|0
    • micheal jackson demelisin

• çok fena , magazinin doruğa vurduğu yıllardı

• +++ İyi hatırlattın be Ricky Martin neydi öyle radyolarda filanda susmazdı devamlı Ricky vardı hatta bir abla vardı onlara kahve falı baktırmaya gidiyordum eğlencesine, kasetini filan almıştı sürekli aynı müzikleri dinlerdi :D

• muzlu big babol iyi balin yapiyo

0|0
    0|0
    • onlardan hala var , tipitipler felan vardı hayır sakızdan duygusala bağlayan ilk insanmıyım acaba

• olmuyor pantolon :D büyüdük azizim büyüdük ciddi olduk soğuk olduk .d

• Bebeydim Tarkandan baska bisey hatirlamiyorum bi de tsubasa :D

0|0
    0|0
  • Say say bitmez.. ahh..

0|0
    0|0
  • link

link

link Bizimkiler

link

0|0
    0|0
  • vayy bee sen 90 yılında doğmüşsün bebemişsin ağzin daha süt kokuyomuşş ozamanlarr..nasıl bukadar yaşanilası kıldınki o yılları...?

0|0
    1|0
    • bu ne be böyle, senin baban benim babamı döver tripleri

• aynaya bak aynaya...:@

• çok güzel hareketler bunlarr...:@

Erkekler Ne Diyor 14

• Parlıament sinema kulübü link

0|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çatapatlarım... Allahın belaları

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Evet mi ? Hayır mı?

0|0
    0|0
  • en iyi dizi bizimkiler ve süper baba, en iyi şarkı acayipsin, en iyi tv programı hodri meydan, en iyi film eşkiya aklıma gelenler bunlar... teşekürler güzel bir soru sormuşsun..

0|0
    0|0
  • su diziye hastaydım 5e gıdıyorum sanırım ozamanlar.

link

0|0
    0|0
    • gizli dosyalar dizisinden mi özenmişler buna.

• x-files dızısınden esınlenmısler ama kendıne ozgu bır havası vardı daha cekıcı gelmıstı bana 5 bolum surdu sonra bıttı dızı kımse ılgı gostermedı yazık oldu yanı :/

• Grunge akımı, Nirvana.

0|0
    0|0
  • mahhalenin mıhtarı vardı onu hatırlıyom o omuzundaki maymundan çok korkar ağlardım :D :D

0|0
    0|0
  • tiesto In Search Of Sunrise seti

0|0
    0|0
  • Tasolarımla damga vurdum. Torba torba <3

0|0
    0|0
  • Pokemon :(

0|0
    0|0
  • tarkanın şıkıdım şarkısı:D