Hipograt nedir?

hipograt kelimesin bana açıklayacak olan var mı aranızda?

Güncellemeler:
hipokrat kelimesin bana açıklayacak olan var mı aranızda? yanlış yazmışım düzelttim :D

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• doktorluk mertebesine erişmiş her insanın yapmış olduğu bir yemindir...

Tıp fakültesinden aldığım bu diplomanın bana kazandırdığı hak ve yetkileri kötüye kullanmayacağıma, hayatımı insanlık hizmetlerine adayacağıma, insan hayatına mutlak surette saygı göstereceğime ve bilgilerimi insanlık aleyhinde kullanmayacağıma, mesleğim dolayısıyla öğrendiğim sırları saklayacağıma, hocalarıma ve meslektaşlarıma saygı göstereceğime din, milliyet, cinsiyet, ırk ve parti farklarının görevimle vicdanım arasına girmesine izin vermeyeceğime, mesleğimi dürüstlük ve onurla yapacağıma, namusum ve şerefim üzerine yemin ederim. bu da hipokrat yeminidir. ancak kaç kişi uyuyor orası gerçekten tartışılır...

0|0
    0|0
    • eyw

• teşekkür ederim sağol şu anda kendi mesleğimi yapmıyorum yani ruhsatımı kullanmıyorum sadece ruhsatın ismini kullanıyoruz o kadar kendisi duruyor evde yakında ilyas salmanın filmindeki bende alacam elime seyyar bir araba önünede asacam ruhsatı ruhsatlı hıyarcı geldi diye :)

• :DD

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• 1|0
    0|0
  • İş güvenlğği öğrencisiyim ve bildiğim kadarıyla Hipokrat M. Ö doğmuş bir Doktor.. İş güvenliğiyle de alakası var biras ama tam içeriğini bilmiyorumm..

0|0
    0|0
    • sanırsam tıp ile ilgili

• aynen hatta yeni doktorlar mesleğe başlarken hipokrat yemini ederler

• Evet doğru ((:

• Yemin, ant olarak biliyorum. :D asdssf

0|0
    0|0
  • Hipokrat hipograt?

0|0
    0|0
  • Doktarlar da vardı galiba