Hangi yabancı diziyi izliyor sunuz?

Türk dizilerindense artık genelde yabancı diziler izlenmeye başlandı.
Yeni zombi dizisi İzombie çıktı, şimdiye kadar 4 bölüm çekildi, onu izliyorum. Tavsiye ederim. :)
Hangi diziyi izlediğinizi konusuyla beraber yazar mısınız, ona göre yeni diziye başlıyacağım da?

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Zombi dizileri ürkütücü. Game of thrones iyi.

0|1
    0|0
    • Bu yeni olan ürkütücüden çok mizahi gibi. :) Başrolünde tatlı bir kız var, çok iyi ^_^

Kızlar Ne Diyor 11

• Criminal minds, seri katilli psikopatlı bir polisiye tarzı dizi ama diğerlerinden farklı. Katillerin kişilik analizini yaparak olaya yaklaşıyorlar.
    9. sezondayım, onuncu sezon yayında

0|1
    0|0
    • Polisiye olarak sadece Rizzoli & Isles'e ısınabildim :) Fakat bakarım bir ara bunada, teşekkürler öneri için. :)

• O zman major crimes dizisini de bir bak, o dediğin diziye daha yakın :) uzun zaman oldu tam konusunu hatırlamıyorum :)
      Rica ederim :)

• Profil resmin ne guzel. HIMYM ve White Collar izliyodum ama final oldular malesef, american horror storye basla hem gagada geliyoo 🙆🏼

0|1
    0|0
    • Sağol :D Yeni ezon başlamadan AHS'ye en başından başlıycam. ^_^

• Kore dizileri izliyorum :) yabancı sayılırsa :P :D

0|1
    0|0
    • @eylül977 Lee min ho yu seviyon dimi :)

• Bir sürü dizim olduuu :D evet.. U r beautifulu cok duydummm.. Teşekkürler önerdiklerinizi deneyeceğimm :) @EGOsevitae @htc03

• Beautiful man di sanırım erkek güzeli o da çok güzeldi ve do re mi fa da çok güzel film bu

• Sherlock holmes izliyorum ve one piece haftada çıkıyor takip etmeye çalışıyorum

0|1
    0|0
    • Sherlock pek sarmadı beni, çok az izlemiştim. Teşekkürler öneri için :)

• Aksiyonu yok ya dır dırı çok :/ hızlı da konuşuyor okuyorsun falan sarmaz herkesi tabi :/
      Ne demek

• çoğunu izledim aslındA zombilerde sıktı ya

0|1
    0|0
    • Bu yeni zombi dizisi biraz farklı. :) Kız morg'da çalışıyor, otopsi yaptıktan sonra insanın beynini yiyor ve o beyindeki hafıza ve yeteneklere sahip oluyor. Falan filan :D Ama çok güzel

• yaa aklımda bulunsun o zaman :D

• Forever izliyorum bu ara. Esas oğlan adli tıpta doktor aynı zamanda ölümsüz bilmem kaç senedir yaşıyor. Ölünce suda tekrar doğuyor 35 yaşında çıtılçıplak bir şekilde. Tecrübe genel kültür tarih bilgisi gırla olduğundan biraz da dedektifimsi aslında doktorumuz olayları hep o çözüyor. Bir kaç karakter etrafında dönüyor dizi ama ben seviyorum. her bölüm başka bir cinayeti aydınlatıyolar tabi. Karakterlerin özel hayatlarında da her bölüm birkaç şey oluyo.

0|0
    0|0
  • The Walking Dead, Teen Wolf, Merlin (Bitti ama çok güzeldi bence) :)

0|1
    1|3
  • şu an da supernatural. boş zamanlarda neredeyse %80 ini izlerim.

0|1
    0|0
  • Shameless, vikings bir aralar günde 8 dizi takip ediyordum ama artık indirdim

0|0
    0|0
  • Game Of Thrones.

0|0
    0|0
  • Arrow

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|1
    0|0
  • Vikings

0|1
    0|0
  • Yabancı yerli dizi sevmem

0|1
    0|0
    • Yabancı dizilerde birçok katagori var aslında, illa ki biri hoşuna gider bence. :)

• Arrow reyiiiiiizzzz :O

0|1
    0|0
    • Arrow'la Flash karıştı bir ara benimde kafam karıştı bıraktım onu :D

• breaking bad, HIMYM, game of thornes, the walking dead, banshee'de iyidir. The 100 başladım geçenlerde sürükleyici dizi. Suits olabilir. New girl'e başlıcam bu aralar bikaç bölüm izledim güzele benziyor. Aklıma gelenler bunlar

0|1
    0|0
    • Not ettim hepsini :D Breaking Bad pek sarmadı sadece. Teşekkürler öneriler için

• Kore den tut Ingiltere ye kadar çok yabancı dizi izledm btrdm
    simdide misfits e basladm

0|1
    0|0
    • Koreli dizileri izlemek istiyorum fakat filmlerde felan karakterleri karıştırıyorum genelde. :)))

• izle öneririm çok güzel ve komıktir :) hem yeni şeyler öğreniyorsun :)

• İzleyeceğim, teşekkürler. :)

• Vikings, game of thrones , davinci demons , marco polo izledigim diziler

0|0
    0|0
    • G. O. T. 'u pek izleyemedim, en başından başlıyacağım. Kaçıncı sezondalar şu an biliyor musun?

• Vikings 3 sezonda ben sezon bitsin izliycem
      Got besinci sezon basladi
      Davinci 2 sezon bitti 3 baslar yakindir
      Marco polo tek sezonluk

• Çok teşekkürler. :)

• The walking dead

0|1
    0|0
  • the walking dead ve arrow

0|1
    0|0
  • the flash
    Arrow
    Agent of shild
    Daredwil

Türk dizilerini yazanlar kafelerde senaryo yazıyor belli

0|0
    0|0
  • Homeland ı izliyorum başta sıkıyordu ama çok sarmaya başladı. ırak savaşında saf değiştiren bir amerikan askerini anlatıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...