En yakınınızdaki kitap? lütfen cevaplayın?

evet baylar bayanlar şu an size en yakın kitabın 72. sayfasındaki 13. cümlesini paylaşır mısınız :) ve tabi kitabın adını da :) 72. sayfa boş olursa 72ye en yakın sayfadan alınız :)

benimki İYİ DİLEKLER YOLU/ TONİ BLAKE
"Benimle birlikte olan bir kadının seni döveceğini mi düşünüyorsun?"

Güncellemeler:
evet baylar bayanlar şu an size en yakın kitabın 72. sayfasındaki 13. cümlesini paylaşır mısınız :) ve tabi kitabın adını da :) 72. sayfa boş olursa 72ye en yakın sayfadan alınız :)

benimki İYİ DİLEKLER YOLU/ TONİ BLAKE
"Benimle birlikte olan bir kadının seni döveceğini mi düşünüyorsun?"

72 sayfada 13 tane cümle yoksa en son cümlesini alalım :)

0|0
22|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Timurun Liderlik Sırları
    Simdi karanlikta acip okuyamadim o sayfayi :)

1|0
    0|0
  • "Aşağıdan yeni bir ruh gelirken, yukarıdakiler onu görüyor ve kaybolmasın diye hemen birkaç tanesi yanına gidiyor, kollarına girip yanlarına getiriyorlar, onu da aralarına alıyorlar." ( Anne, tut elimi! - Uygar Şirin )

1|0
    0|0
  • kitap ismi : Limos 72 sayfa 13 cümle paragraf başı bende tüm paragrafi yazmaya karar verdim aklinizda soru iaşreti kalmasin.

Hücreden dışarı çıktı. İçini müthiş bir özgürlük hissi kaplarken aynı zamanda acele etmek zorunda olduğunu da biliyordu. İçinde müthiş bir adrenalin vardı. Bu nedenle sürekli terliyor ve geriliyordu. Arkasına dönüp hücreye baktı bir süre.

1|0
    0|0
  • "Burada vurgulanması gereken noktalardan biri de, Erdoğan'ın, Rahmi Koç'un kendisinden özür dilemesidir."

SIZINTI Wikileaks'te Ünlü Türkler

1|0
    0|0
  • 72. sayfa herhangi bir cümle: "Kendiliğinden bozunuma eşlik eden kütle azalmasına tepe aşağı kuralı denilebilir."

1|0
    0|0
  • Zahmet etme biz tanistik...
    amelia grey- sınır tanımayan aşk
    A101 den aldimdi.

1|0
    0|0
  • Bir taraftan da yeni gelenler, merdivenin iniş tarafının dağından, doğru işyerime gelip malı adeta kapışıyolardı.

1|0
    0|0
  • yere dokundu ve yan tarafta duran kabloyu buldu
    psiko analist / john katzenbach

1|0
    0|0
  • Arapça yazıyor pek bilmiyorum arapça maalesef.

1|0
    0|0
  • 72 sayfası yok.3. sayfa 4. paragraftan yazıyorum. Ali topu at. At Ali at. Ali bak Top. O bildikin toplardan diil normal futboll topusu.

0|0
    0|0
  • Hayalet savaşları

1|0
    0|0
  • Babam Çatlı Abdullah Çatlı nin hayatını anlatan güzel bir kitap

1|0
    0|0
  • fikret topallı seri katiiler 2 önerimdir :)

1|0
    0|0
  • 72. sayfasında 13 tane cümle yok. :)

0|0
    0|0
  • mancınık 13. kelime malum sayfada
    kitabınadına gelince Enes türkoğlundan Hasan Sabbah ve Alamut Kalesi

0|0
    0|0
    • kelime değil cümle :)

• pardon.13. cümle şu şekilde
      Hasan Sabbah, Alamut Kalesini kendine sığınak yapmış ve kurduğu teşkilat sayesinde Batıniliğin en ateşli savunucusu olmuştur.

• Ancak üye ülkeler, aralarında işbirliğinden üç ana istisna koşulunu öne sürerek bilgi vermeyebilirler.

İçeriden Öğrenenlerin Ticareti ve Manipülasyonlar / Dr. Meral Varış Tezcanlı

0|0
    0|0
  • Böyle bir birleşmenin kısa sürede başarılması olanaksızdır.
    Türk devrim tarihi - Toktamış Ateş

0|0
    0|0
  • Duvardaki gölge şekil değiştiriyor. Mehmet Eroğlu-Adını unutan adam

0|0
    0|0
  • Cümle yok. Mısra var.

0|0
    0|0
  • en yakınımda matematik soru bankası var onu da şimdi açıp cümlesine bakmaya üşendim xd

0|0
    0|0
  • Serenad guzel kitap 170. Sayfaya vardm

0|0
    0|0
  • herşeyin teorisi*- stephen hawking

0|0
    0|0
  • Zor yerden sordun :)

0|0
    0|0
  • Cok zor başka bir şey iste :Ss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• " Ecevit 6 ağustos 1991 tarihinde yapmış olduğu bir başka açıklamasında da kuzey Irak'ta Kürtler e güvence bahanesiyle muttefiklerin gözetiminde bir pkk üssü oluşturulduğunu öne sürüyordu. O günlerde yenilir yutulur gibi olmayan bu iddiaların kısa bir süre sonra gerçek olduğu anlatılacaktı " him.. armagedon Türkiye İsrail gizli savaşı.. Aydoğan vatansever

1|0
    0|0
  • Son derece pürüzsüz, dupduru, pembe beyaz bir yüz, mısır püsküllü saçlar ve dikkat çekici, kocaman gri mavi gözler, erkekleri kışkırtan ve neşeyle karşılık veren gözler..
    Fransız Teğmenin Kadını - John Fowles
    Çok uzun cümleler var. O yüzden 13 cümle yoktu son cümleyi yazdım :D

1|0
    0|0
  • Islam İlmihali
    Allah Teâlâ, gerçek iyilik ve takva sahibi olanları başka bir ayette şöyle tanımlar: " Fakat gerçek iyilik, Allah a , ahiret gününe, meleklere, Kitab a , peygamberlere iman etmek, sevdiği malindan yakınlara, yetimlere, yoksullara, yolcuya, dilencilere ve köle azat etmeye vermek ve namazı kılmak , zekati vermektir. Sözleştikleri zaman, verdikleri sözleri tam olarak yerine getirenler, sıkıntı, hastalık ve savaşın kızıştıği sırada sabredenler, işte doğru sözlü olanlar bunlardır. Ve işte takvâ sahibi olanlar da bunlardır. "
    Ayeti yarım bırakmamak için tamamını yazdım.

1|0
    0|0
  • 13. cümle olmayabilirdi neyse ki varmış. "Doğru ve Bilge, engelliler okulunun girişinde öylece oturdular.

1|0
    0|0
  • Özdemir Asaf/Dokuza Kadar On

Yere son düşmedir ölüm,
    Kalanlar yeri düşleriyle,
    Ölenler kendileriyle öper.

2|0
    0|0
  • Güneş Ülkesi - Campanella "Platonu okuyunca böyle düşündüğünü anladım ve artık bizim Caietalının görüşlerini kabul etmiyorum, Aristotelesinkileri de." 13. Satirdaki cümle çok uzun olunca bir oncekini yazdim. :)

1|0
    0|0
  • "Sanırım içkiyi biraz fazla kaçırdım."

Grinin Elli Tonu/ E L James

1|0
    0|0
  • "Hayır" dedi Panayota, "kimselere vermem", koşanı paha biçilmez bir mücevhermişçesine, özenle bakir koynuna soktu.
    -çağdaş yunan edebiyatı antolojisi

1|0
    0|0
  • En yakinimdaki kitap 50 sayfalik

1|0
    0|0
  • "İnsan, kendi bireyselliğini sürdürür ve çevresinden ayrı soyutlanamaz." Hemşirelik Süreci kitabım. 0:)

1|0
    0|0
  • "Buradan sensiz ayrılırsam, benim için artık hayatın hiçbir değeri kalmaz."
    Rüya Roman

1|0
    0|0
  • Asıl adı atiye / naside gökbudak
    Yalniz cocugu istediginiz an yapamaya bilirsiniz.

1|0
    0|0
  • 'Seni tekrar görmek güzeldi' dedi domınıc doğrudan bana bakarak...

Böğürtlen Kışı :))

1|0
    0|0
  • ''Ama bazı yoldaşların dostluğu daha keyifliydi'' GEORGE ORWELL -1984

1|0
    0|0
  • şu an yanimda matematik kitabi varr vee carpanlara ayirma konusu. 13. Kelimede de denklemin carpanlarindan hangisi falan filan yaziyoo :))) yazik bana yaa yakinimdaki kitap soru bankasii :))

1|0
    0|0
  • Mathematik kitabim duruyor şu an önümde hala sayfada ne olduğunu öğrenmek istiyormusun? :D

1|0
    0|0
  • Islemin sonucu nedir :) dgs kitaplari basim dertte

1|0
    0|0
  • "Hiç birşeye değişmeyeceğiniz anlardan biri" Şahane Hatalar

1|0
    0|0
  • sabah uykum

1|0
    0|0
  • MONTAIGNE-DENEMELER

"Bilim iyi olmasına iyi bir ilaçtır ama; hiçbir ilaç saklandığı kabın pisliğiyle değişip bozulmayacak kadar zorlu değildir. "

0|0
    0|0
  • Şuanda açıp bakmak zor geldi ama kitabın adı Milenaya mektuplar

0|0
    0|0
  • Annem babama silah doğrultu babam kurşuna kafa attı. Kitap adı sevdim seni ekmeğe tuza banar gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor...