Marksizm ile ilgili kitap önerisi olan var mıdır?

Marksizm - komünizm - sosyalizm
Bunlar hakkında ve bunlarla ilgili kitap önerisi istiyorum.
P. S: Lütfen boş yorum bırakmayınız. Hiç cevap gelmemesini tercih ederim gereksiz yorumlarınızdansa.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Sosyalizmin alfabesi
    Devrim okumalari
    Felsefenin baslangic ilkeleri
    Ailenin devletin ve ozel mulkiyetin kokeni
    Yaratıcı aklin sentezi
    Komunist manifesto

Bunlar geldi aklıma ilk olarak :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Temelden başlayacaksan, DamdaDeliVar'ın önerileri işini görecektir. Sonrasında dilersen derinleşirsin.

Derinleşmek istediğindeyse sana en reddedemeyeceğin teklif, 8 ciltlik ve dört başı mamur bir kitaptan gelecek:

- Sosyalizm ve Toplumsal Mücadeleler Ansiklopedisi

3|1
    0|0
  • Sosyalizm ve Toplumsal Mücadeleler Ansiklopedisi iyidir de o set tekrar basılmadı, çok nadir bulunan bir şey. Bizim 3 kitaplıktan birisinde mevcut, okumaya başlarsan bırakması zor. Neresinden başlayacağını şaşırıyor insan hatta. İnternette çok özensiz bir taraması (moda deyimle "scan"ı) bulunabilir ama tavsiye etmem. Kitaplığın keyfi başka.

Yordam Kitap'tan "Yeni Başlayanlar İçin Kapital"i önereyim sana. Yordam, Evrensel ve Nota Bene'yi "kurcalamak" yeterli olur

1|1
    4|0
    • Aynen. Nadir kitapta buldum 160 lira civarında 8 set. Yazın başlarım anca. Sahibinden sitesinde var bide ama 400 tl o.
      Sağ olasın.

• Önemli değil

İlginç. Ne yazsam 1 dakika içinde eksileniyor, trollükte destan yazan bir pembeli profil var. Profilimin başında F5 çekmeyi sürdürsün bakalım.

• Al Karl Marxs ın kitabını oku direk membasından ana kaynakından.

0|0
    1|0
  • komünist manifestosu.

1|0
    0|0
  • Google yaz

0|0
    1|0
  • Meraktan mi okuyacaksiniz

0|0
    0|0
  • Komünist parti manifestosu tek kitap bu.
    Gerçi pek anlayacağını sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...