Hikaye nasıl (bir sayfa) ?

Hikayemi okuyup düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim, gercektrn cok emek verdim, şimdiden teşekkürler. Her türlü yoruma açığım kötü demeden önce neden kötü buldugunuzu da yazarsanız daha iyi olur.

Wattpad Hikayem

Güncellemeler:
Gerçekten çok uğraştım şimdiden okuyan her arkadasa teşekkür ediyorum :))
Nasılıma gelince verin cevapları ama kitaba gelince kimse cevap yazmasın nerede adalet :D

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• başlangıç fena değil ama hikayende virgülü çok kullanmışsın, azaltmaya çalış. aşağıda da gözüme çarpan imla hatalarını, düşük cümleleri falan yazdım bir göz at istersen. bir kaç tane daha var ama onları da yazmaya gerek görmedim. devamını bekliyorum :)

sirkelendi - silkelendi
    uzun, siyah, beline kadar gelen saçlarını - beline kadar gelen uzun siyah saçlarını
    beyaz uzun saçlı - uzun beyaz saçlı
    auro - euro
    odada dört kişi vardı, geniş, yuvarlak masanın ortasında oturanın telefonda konuştuğu kişi olduğuna adım gibi eminim. - odada dört kişi vardı. geniş, yuvarlak masanın ortasında oturanın telefonda konuştuğu kişi olduğuna adı gibi emindi. (cümlenin kalanını dışarıdan biri gibi anlatmışsın ama bu zehranın ağzından olmuş)
    Senden daha farklı bir şey isteyeceğim, önce kadar parayı böyle kolay bir iş için isteyeceğimi düşünmedin değil mi? - Senden daha farklı bir şey isteyeceğim, öncelikle bu kadar parayı böyle kolay bir iş için vereceğimi düşünmedin değil mi?
    Adam derin bir nefes aldı ve cebinden deste halinde Auroları çıkartı - Adam derin bir nefes aldı ve cebinden deste halinde Euroları çıkarttı (veya çıkardı)
    ihpar - ihbar

0|0
    0|0
  • özellikle ilk başta yaptığım betimlemeler fazla ya gereksiz geldi. yazının devamında zehranın normalde ne iş yaptığını da yazacaksın herhalde çünkü böyle uyuşturucu kullanan bir kız adamın biri büyük soygun yaptırıyor. bu kız soyacakları adamla mı tanısıyorda onu kullanıp yapılacak yoksa kızın hırsızlık geçmişi mi var. bazı cümleleri aynı anlamı daha farklı yoldan anlatmak da uslup açısından daha uygun olur. fikir güzel tema iyi kurguda biraz daha çalışırsan güzel şeyler olur. kendini geliştirmeye devam et. ellerine fikrine sağlık. başarılar.

0|0
    0|0
  • Merak uyandirici olmus :) umarim devami gelir ;)

0|0
    0|0
  • Link açılmıor

0|0
    0|0
  • Klübü Gel değil " Klube gel " olacak , 50.000 Auro değil 50.000 "Euro olacak " bankin yanındaki çöp kutusu değil "Bank´ın yanındaki çöp kutusu" olacak.. neyse sonuç olarak imla hatası kelime hatası fakat yeteneklisin.

0|0
    0|0
  • Hafif truth or dare filmini anımsattı bana girişi :=)

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En olmadık yerde kesmişsin hikayeyi ben pek beğenmedim o yuzden. yine de emek harcamişsin tebrikler

0|0
    0|0
    • Sağol, zamandan dolayı bu kadar yazabildim bir de aklımda giris gelişme sonuç bölümünü olusturamayinca gelişine bıraktım :D Aklıma geldikçe yazacagim

• Kötü değil uğraştıkça daha iyilerini yazarsın eminim :)

• Sağol :D 2. Bölümü de tamamladım

Yükleniyor...