Gitara yeni baslayan birine onerilerinizi alalim?

Dün gitar aldim kursa gitmiyorum tabi gitari almamla çalamamam bir oldu internetten baktim parmak caoismasi diye ama gerçekten bir sekilde yapsamda cok yaşasim bugün akor ogrendim ve denedim ama hepsine ayni anda basiyorum bazen bide parmaklarim kisa zor oluyo serce parmagimda sorunlu kursa gitmek istemiyorum bu konu hakkinda bilgisi olanlar ne kadar parmak calismasi yapmami onerirsiniz? Acaba yetenegimmi yok yoksa her calan boylemi caliyor ellerimi kirmaktan parmaklarimin ucu kizardi bilhassa serce parmak?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Parmaklar nasır tutcak zaman içinde, şimdi acıması normal. Parmak egzersizi yap evde sürekli. İnternetten bakmakla bu iş pek sağlıklı olmaz, kurs almak daha iyi. Gitardan beklentin ne?

1|0
    0|0
    • Yani deniyorum dunden beri evde surekli parmak egzersizleri cok iyi sekilde calabilmek istiyorum ne kadar sure zamanimi alir?

• Ben onu dq yapamadim daha simdi ogrendim parmaklarimi duz tutuyodum falan cok yaşasım yailk telde hizlandim ust tellerde kafayi yicem surekli parmak calisip duruorum :D kursa birahaki ay gidebilirim :)

• Gidiniz. Yanlış öğrenmeleri düzeltmek çok zor oluyo.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kursa gitmeden olmaz..
    Gidersen de pop gitar kursuna git.

1|0
    0|0
  • vazgeçme :))

1|0
    0|0
  • çal gitarcı o daha gelmicek ist trafiğinde :)

1|0
    0|0
  • parmaklarının uçları nasır tutacak ileri zamanlarda.

1|0
    0|0
  • Daha yolun başındasın çekirge, bence bir kursa gitmen faydalı olur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• acele etme 3-4 yıl önce başladım ben ve ilk zamanlar çok zorlandım hele ki sen daha 1 gün önce alıp da çalmaya çalışırsan tabi başaramazsın ama zamanla olur merak etme umutsuzluğa kapılma. ve önce parmak basma tekniklerine ve yardımcı olabilecek metodları içeren kitaplara bak. parmaklarının acıması da çok normal acele etme

1|0
    0|0
Yükleniyor...