Red alert 2 ya da yuri hayranları var mı?

Red alert 2... hayranları var mı? Varsa hangi ülke en güçlü size göre?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne oynardım be:) O oyunda bile abd'yi çok güçlü yapmışlardı. Ama ben fransayı alıyordum yanlış hatırlamıyorsam;) 8 brutala karşı denizli turda oynamak çok zevkli oluyordu. Eğer ki ada da çıkmış isem hemen köprüleri patlatıp hava savunma kurup ve ajan çıkarıp adamları sömürüyordum:D Tabi 8 brutal buna izin verirse:D

0|0
    0|0
    • artic crcle bölümü . Aynı olayı ben de yapıyordum. merkez denize deniz kuvvetlerini yaptığında 7 8 hava savunma gemisi yapınca oyun zaten duruyordu. Ama asıl iş açık alanda bitirmek :)

• Kocaeli'de bu alanda 1 kişi varmış. Onunla tesadüf tanıştım. Bana otomatik bir alan ayarlayıp oynamamı istedi. 10 15 dk dayanmak üzerine iddiaya girdik. Kendisi oynadı 3 saatte savunmasını ancak düzeltebildi kaç saat oldu hatırlamıyorum ama yendi 8 brutalı ben kaybettim :)

• Öyle manyaklarda var tabi ama benimde dediğim gibi açık alanda 4-5 defa 8 brutalı yenmişliğim var ama oyun çok uzun sürdü. Ben diyeyim 5 saat sen de 6 saat o derece yani.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben baya oynamıştım zamanında. Ah Tanya ah :)

Artık oynamıyorum ama.

0|0
    0|0
  • RA2 candır Sovyetler bi tanedir.

0|1
    0|0
  • red alert 2 severdim be o aralardaki videoları yeterdi, çığır açmıştı be commodore - amiga geleneğinden gelen nesil için candır red alert 2

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • RA2 yi severim hatta kendi tasarladığım haritalarda oynuyorum, ama yuriye bir türlü alışamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...