En beğendiğiniz sinema filmi?

Evet dinliyorum en sevdiğiniz sinema filmi hangisidir? Dizilerden falan bahsetmiyorum. Benim en sevdiğim sinema filmi Martin Scorsese'nin yönettiği Taxi Driver'dır. Robert de Niro'ya bir kez daha hayran olmuştum.

“ Geceleri bütün hayvanlar dışarı çıkıyorlar. Fahişeler, travestiler, p**evenkler, uyuşturucu satıcıları, hırsızlar, serseriler. Midemi bulandırıyorlar. Bir gün tufan kopacak ve bunları sokaklardan temizleyecek.”
En beğendiğiniz sinema filmi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İzlediğim filmlerin %95'i güzeldi ve çok fazla olduğu için tek tek yazamıyorum maalesef aklıma da gelmiyor açıkçası. :) Ama favorim her zaman V for Vendetta olmuştur. Bir de, Gaspar Noe'nin filmleri. Kesinlikle izlemelisin filmleri. Özellikle de "Enter the Void" filmini. 2009'da Cannes'in açılış filmi olacak kadar sağlam bir film.

0|0
    0|0
    • Of daha önce nasıl keşfetmemişim Gaspar Noe'yi. Bu bahsettiğin filmi en ve diğer tüm filmlerini en kısa zaman da izleyeceğim. Bu güzel tavsiyen için teşşekürler dostum :')

• Biraz kurcaladım da bu adam Cannes'tan hep ödül alarak ayrılmış çok ilgimi çekti. Aynı zaman da birde felsefe eğitimi de var. Çok merak ettim şu an inan bir an önce izleyesim geldi filmlerini :')

• Gaspar olağanüstü bir adam ya. :) Yeni filmi de yolda "Love" o da muhteşem bir film olacak bence. :) Şimdiden iyi seyirler! :)

Kızlar Ne Diyor 2

• The notebok

0|0
    0|0
    • İzlemedim henüz :')

• Filmin yönetmeni gayet sağlam bir isim. Dolayısıyla merak etmiyor değilim en kısa zamanda izlerim :')

• :))

• Black/ Benim dünyam harika bir film

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...