Her hafta heyecanla bekleten dizi hangisi?

Her hafta heyecanla bekleten diziler hangisi? Yada şuan online izlediğiniz diziler hangisi?

• Supernatural
    19% (11)15% (5)18% (16)Oy Ver
  • Spartacus
    9% (5)26% (9)15% (14)Oy Ver
  • The Walking Dead
    21% (12)15% (5)19% (17)Oy Ver
  • Dexter
    18% (10)12% (4)15% (14)Oy Ver
  • Diğer ??
    33% (19)32% (11)33% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dizi önerebilirmisiniz. Konu açıklamalı münkünse :) izledim diziler şuan yeni sezonda sezonun tamamlanmasını bekliyorum.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• the walking dead (yüüryen ölüler ) gelmişgeçmiş en güzel zombi dizisi, bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• The Vampire Diaries

The Big Bang Theory

0|1
    0|0
  • Once upon a time

0|2
    0|0
  • the wampire diares.

0|1
    0|0
  • the walking dead kadar zombi yoksunu bir zombi dizisi görmedim,ben ki zombi sever bir insanım,yine de izlerken çok sıkılıyorum.

0|1
    1|0
    • İlk sezon ne kadar iyiydi halbuki. Tamamen hayal kırıklığı yarattı. Sırf aynı kategoride dizi yok diye izliyorum şu sıralar. Benim gibi bu şekilde izleyen de çok. Bu yüzden sezonu tehlikeye girmişti. İkinci sezonu resmen utanmadan bir çiftlik evinde çektiler. Üçüncü sezon da yine Governor ve mahallesinde geçecek. Yahu Dünya yok olmuş hala şahısların kişisel özellikleri etrafında dönüyor.

• Gossip Girl

0|1
    0|0
  • Pretty Little Liars <3 <3 <3

0|1
    0|0
  • Seinfeld her zaman <3

su an izledigim breaking bad ve game of thrones vakit buldukca

0|1
    0|0
    • Seinfeld konusu ne yeni bir diziye başlamak istiyorum. izledim diziler şuan yeni sezonda sezonun tamamlanmasını bekliyorum

• seinfeldin konusu yok, güzel olan da bu <7

• En sevdiğim House'du.

Şu an izlediklerim ise;

The Office

Walking dead

Californication

TBBT

0|1
    0|0
  • bu arada cnbc e de yayınlanan bi dizi ibir iki bölümne bakmıştm sadece ismini hatrlamıyorm tüm dünyada elektrikler kesiliyodu sonrası malum yawaş yawaş yok oluş ismini hatrlayan war mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dawson's Creek. ve ömrümce de en sevdiğim dizi olarak kalacak. iki kez izledim diziyi. gençlik dizisi. kavak yelleri de bu diziden etkilendi. ama kavak yelleri gibi kötü bir dizi değil. hatta mükemmel. hayatın anlamı dawsons creek repliklerinde gizli derim ben her zaman. en güzel sezonları 3. ve 4. sezonlar. toplam 6 sezon. finali de çok güzeldi. şiddetle öneriyorum.

0|1
    0|0
  • A: Supernatural

0|1
    0|0
  • spartacus-dexter-the walking dead-the wampire daires-two and a half man-mortal combat legancy

0|1
    0|0
  • friends severim epeyce

bu aralar mesela şu an bir yandan newsroom açık buraya yazarken

game of thrones

homeland

shameless de çok iyidir

son dönem bunlar arada bakıp tek tük izlediklerim de var eskilerden çok var onları tek tek yazmadım şimdi

0|1
    0|0
  • TWD

2.olarak spartacus

3.Arrow :=)

0|1
    0|0
    • dizi önerebilirmisiniz demişsin...hiç beklemeden arrow izle yeni dizi şu an 3 bölüm çekildi perşembe günleri cıkıyor :)

• dostum şuan izledim dizilerinde yeni bölümleri çekliyor izlemiyorum sezon bitince izlemek daha iyi oluyor heyacanla 1haftayı bekleyemiyorum :D

• Hmm bende öyleydim önceden...1 sezonu 1 günde şip diye bitiri verirdim :D sen bilirsin..iyi günler

• Spartacus

0|0
    0|0
Yükleniyor...