Sevdiğiniz soundtrack albümleri hangileri?

Sevdiğiniz soundtrack albümleri hangileri?

Tek tek parça değil de albüm olursa daha iyi olur, bütünlük açısından. severim ben soundtrack albümlerini genelde, içlerinde melankoliden neşeye, oradan aşka, yani hayata dair bir sürü duyguyu tek albümde toplarlar, filmi yansıtmak için.

Evet yazın bakalım

Güncellemeler:
Ben de sevdiğim bir filminkini yazayım

Sir Ridley Scott - A good year

şarkı listesi

link

örnekler

link

link

link

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kill Bill link

Pulp Fiction link

Jackie Brown link

Soundtrack albümlerini baştan sona dinlediğim diğer filmler,

The Last Samurai, Reservoir Dogs, İnception, Oldboy, Snatch, The Matrix, Slumdog Millionaire.

Daha çok var tabi ekleme yapılabilir.

0|1
    0|0
    • sinema uzmanlık alanın senin, bro. o yüzden en iyi cevap bu olsun, zaten cevap az

• eyv ama konu müzik :) onda da iyi sayılırım ha ne dersin ;)

• soundtrack te iyi olduğun kesin :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Twin Peaks - Angelo Badalomenti'nin bestelerinden oluşan soundtrack albümü örnek sarkı link

Lost Highway soundtrack albüm, örnek link

aklıma geldikçe devam ederim.

0|1
    0|0
    • ikinciyi sevdim, aklına geldikçe yaz pls

ilkini niye sevmedim huylanırım ben o ne tipti öyle görünce müziğe konsantre olamadım sanırım

• senin gibi biri de bunu yapcaksa kamiller napmasin be Decacan

• post modern kamil olabilir miyim acaba.

dedim ya sonra bakarım. böyle garip şeyleri izlemiyorum, küçüklükten gelen birşey sanırım zihnimi bulandırmaya gerek yok, rüyamda bir bunlar eksik zaten. neden o yani.

sonra ekrana bakmadığım bir zaman dinlerim, tavsiyeni kulak arkası etmem merak etme

• Amelie'nin, Requiem For A Dream'in, V For Vendetta'nın soundtrack albümleri gayet başarılı dinlediğim kadarıyla.

0|1
    0|0
  • pride and prejudice link

0|1
    0|0
  • hamam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Matrix üçlemesinin her bir sounduna kefilim. He bir de sucker punch var. Müzikleri kadar kendi de güzel olabileydi iyiydi.

1|1
    0|0
  • Benim çok bir bilgim yok bu konuda. Ama Armand Amar'ın "Bab'aziz" albümünü çok severim.

Desert Peace özellikle.

0|1
    0|0
Yükleniyor...