Kapat

Psikolojik ve kişiliksel bir soru?

Biri sizi cinayet işlemekle suçladığında deliller bulur, tanıklar gösterir, bunun bir iftira olduğunu kanıtlamaya çalışırsınız, ama sizi itham eden kişi bizzat kendinizseniz ne yaparsınız?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen yardim alirdim. ya da kendinle yuzlesirdim.

0|0
    0|0
    • peki olayı hatırlamıyorsun tam olarak gerçekte yapmamışsın ancak sanki yapmışsın gibi kafanda hep teoriler geçiriyorsun hatta olay yerine gidiyorsun başta ama sen olay yerine geldiğinde olay çoktan gerçekleşmiş oluyor ancak daha önce olay olmadan önce yani olay yerinde bulunduğu için sanki sen yapmışsın gibi düşünüyorsun...

• Teşekkür Ederim

• rica ederim kardeş bu detayda yazdığım şu anda okuduğum kitabın giriş cümlesiydi aynı zamanda...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Şizofreniden mi bahsediyorsun?

0|0
    0|0
    • tam şizofreni değil psikolojik füg aslında yapmadığın bir şeyi yapmışsın gibi hatırlıyorsun hatta gerçekmiş gibi olay yerinede gidiyorsun ancak senden önce olay gerçekleşmiş...

• Yaşadığım durumu bütün gerçekliğiyle ortaya çıkarmaya çalışırım. Betimlemeye bakarım.

• Kamera kayıtları ve cevrediki esnaflara sorarım

0|0
    0|0
  • Bu nasil soru la sizofren mi ariyon aramizda :)

0|0
    0|0
    • yok kardeşim neden şizofreni arayayım bu bir hastalık aslında doğru ancak çok farklı bir hastalık...

• psikojenik füg hastalığı bir araştır...

• Tamamdir abicim
      allah aklimiza mukayet ol yarabbi

Yükleniyor...