Kitap Önerisi Olan?

Aklınızda , çok beğendiğiniz , ya da hayatımı değiştirdi diyebileceğiniz bir kitap ismi istiyorum. Tür olarak fark yapmaz bişeyler katsın bana yeter..

Güncellemeler:
Piyasada hiç mi kitap okuyan yok !
Koskoca sitede kitap okuyan 4 kişi var gerçi anlamalıydım sorduğunuz sorulardan :)

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aklından Bir Sayı Tut John Verdon'un kitabı polisiye kitap. Beğenirsen seri şu şekilde: Aklından Bir Sayı Tut , Gözlerini Sımsıkı Kapat, Şeytanı Uyandırma, Peter Pan Ömeli

0|0
    0|0
    • Aklından bir sayı tut , peter pan ölmeli ve şeytanı uyandırma bu üçünü de okudum gözlerini sımsıkı kapat nasıl bir kitap.

• Aynen he beklemezdim böyle açıklama bir ara onuda okurum o zaman teşekkürler tekrar

• :) Ne demek ben teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 8

• *Damızlık Kızın Öyküsü - Margaret Atwood
    *Ana - Maksim Gorki
    *1984 - George Orwell
    *Hayvan Çiftliği - George Orwell
    *Cerrah serisi - Tess Gerritsen
    *Satranç - Stefan Zweig
    *Şeker Portakalı - Vasconcelos
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar, umarım beğenirsin :)

0|0
    0|0
    • Ana , şeker portakalı okudum diğerlerine bakıyım çok teşekkürler bütün birikimi dökmüşsün :)

• Bir ingiliz aşktan ne anlar ya :P

• Aaa hiç olur mu. Aşkın en asil hali onlarda :)

• Nefes Nefese - Ayşe Kulin , gercekten bir nefeste bitirilir:)

0|0
    0|0
    • konusu? şimdi isimden yürümek istemedim :)

• Geçen gün bilim teknik dergisinde savaşın arka yüzündeki sıhhiye çalışmalarıyla ilgili bir derleme okumuştum Fazıl Reşat Paşa ismi sanki geçti orda. Şuna bak ya işin başka bir boyutu da romana yansımış. İnsan hayret ediyor :) Teşekkürler bilgi için :)

• O zaman mutlaka okumalisiniz:)

• Ya aslında ben turk yazarlardan kitap okumazdım ama zülfü livaneli'ye tek kitabıyla baglanıp butun kitaplarını okudum en sevdigim kitabı mutluluk

0|0
    0|0
  • ya hayatımı degistirdi dedigim bir kitap yok ben daha cok fantastik seviyorum istersen önerebilirim

0|0
    0|0
  • Ucurtma Avcisini okumadiysan mutlaka okumalisin

0|0
    0|0
    • Cidden güzel bir kitaptı

• Babam ve Oğlum en iyi yerli film bence, Uçurtma Avcısıyla da alakası yok onun filmi ayrı

• Bilmiyorum bana söylenen oydu o yüzden sordum. Öğrendiğim iyi oldu ;)

• Aynı Yıldızın Altında😊

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı - En Son Yürekler Ölür - Tanrının Unutulan Çocukları - Şeker Portakalı :)

0|0
    0|0
    • Ne yazıyordu kitabın arkasında ; Hayat bir piyangodur: Şanslı olan kazanır, şansızlar ise Tanrının Unutulan Çocuklarıdır... Güzel kitaptı tabi yarım bırakmış olmasaydım iyiydi :)

• Mahalleden arkadaşlar

0|0
    0|0
    • Selçuk Aydemir Burak Aksaktan bişeyler kapmıştır umarım. Leyla mecnun yazarının kuzeni olması okunabilirliğini artırdı gözümde :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Freud- Totem ve Tabu
    Engels- Ailenin, Özel Mülkiyetin ve Devletin Kökeni
    Adorno- Aydınlanmanın Diyalektiği
    Herbert Marcuse- Eros ve Uygarlık (Freud Üzerine Felsefi Bir İnceleme)
    Orhan Pamuk- Kar, Şevket Bey ve Oğulları
    Marshall Bermann- Katı Olan Her Şey Buharlaşıyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yine aklıma gelirse yazarım dostum. (:

0|0
    0|0
  • Psikopat (John Smith)

0|0
    0|0
Yükleniyor...