Geceleri ne yaparsınız nasıl vakit geçirirsiniz ?

Mesela ben bildiğin belgesel izlerim hayvanları tanırım falan sanki ormanda yaşıcak gibi bir ruh halim var survivor da başvurcam hayırlısı ya siz?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Burda takılırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• belgesel hiç sevmem ben mesela. film izlerim. korku veya dram filmleri.. tv pek seyretmiyorum zqaten.

0|0
    0|0
  • uyurum. sonra birden uyanırım. sonra geri dalarım ama uyanmısımdır bir kere geri kalkar, kafamı koyar, biraz müzik dinlerim. uykum gelir, uyurum. sonra birden tekrar kalkarım. uyku gene gitmistir. gene uyku getirecek bir seyler ararım. sonra gene dalarım...sabaha kadar kabus gibi...

0|0
    0|0
  • yemek yerim link

0|1
    0|0
  • artık uyuyorum.eskiden internette takılırdım.simdi uyandığım aralarda telefondan bakınıp sonra geri uyuyorum.

0|0
    0|0
  • Film izlerim. Konulu.

0|0
    0|0
  • Uyurum ya da dizi veya film izlerim

0|0
    0|0
  • Yildizlari izlerim. Kayan her yildizda gozumden bir yasar akar onu dusunerek. Saka la uykumun gelmesini bekliyom

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• biraz dizi, biraz film, biraz müzik ile satranç

karışık

0|0
    0|0
  • ben barı temizliyorum güvenlikte silahını garsonlar da masaları falan.hayat temizlik gerektiriyor.ama kirlenmek te güzel..

0|0
    0|0
  • chatroulette takılıyom.. şimdi site bakımda o yüzden buraya geldim..

0|0
    0|0
  • bugün değişik birşey oldu sigaram bitti sigara videoları açıp izliyorum :)

0|0
    0|0
  • Shogun 2 total war.

0|0
    0|0
  • müzik sigara. Yakıyorum, yaktım.

0|0
    0|0
  • Film izlerim keyifle

0|0
    0|0
  • sabaha karşı uyur oldum gece sigara iyi gidiyorda düşüncelere dalıyorum uzaklara gidiyorum utanmasam şiir yazıcam yav :):) geceler candır ya :):) dindar değilimdir dinimin olduğuda pek söylenemez ama sabah ezanı çok etkileyici geliyor

0|0
    0|0
  • içim fesat bugün

0|0
    0|0
Yükleniyor...