Vizyondaki filmlerden çok beğendiğiniz bir film var mı, önerir misiniz?

arkadaşımla sinemaya gidicez, vizyondaki filmlerden izleyip çok beğendiğiniz film varsa önerirmisiniz :)

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

• Vizyondaki filmlerden bir halt olmaz. Eğer izlemediysen Yedi Yaşam filmini izlemeni öneririm :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• celal ile ceren :D

on numara hacı :D

1|0
    0|0
  • bulut atlası ve çanakkala 1915(yön: yeşim sezgin) her 2 si de güzel..

0|0
    0|0
  • Braveheart... Al Pacino oynuyor , böyle dövüşlü falan... Kan gövdeyi götürüyo. Aşk var, acı var, intikam var. Düşündürürken güldürüyo. Oscar'a aday olmuş bakalım alacak mı. En güzel yeri de finali... Esas oğlan kör oluyo, sevdiği kızın babası ters bi adam. Nalet bi herif, kızı vermiyor . Oğlan da ızdırabından kendini alkole vuruyo... Çarmıha gerip intihar ediyo... pfffff Ne diyorum lan ben...

0|0
    0|0
  • Valla herkesin zevki başkadır. O beğenmiş ise sen beğenmezsin belki. Netten son filmlere bakıp yorumları okuyabilirsin derim :)

0|0
    0|0
    • uzun iş o :) ondan size sorayım dedim

• Valla elimde bilmem kaç gb arşiv var. Yemede yanında yat, izlemiyorum tabi. Cafede müşteriler izliyor. Net cafe :)

• Bulut atlası 2 s 44dk sıkılmazsın git izle derim.

0|0
    0|0
    • nasıl bişy

• Ya aslında şöyle birkaç filmi bir filmde toplanmış ilkten sıkabilir ama gizemli dram gerilim bilim kurgu sonuçta,tom hanks halle berry gibi oyuncular var,birkaç film birarada oldugu ıcın sıkabılır.

• ben kesin sıkılırım

• uzun hikaye

0|0
    0|0
  • çanakkale ye git tarihi filmlere ilgi olsun daha çok yapılsın

ve james bond skyfall gelecek ona da gidebilirsin istanbulda james bondu görebilirsin

0|0
    0|0
  • olm bak git:)

0|0
    0|0
  • çok film izlerim..hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri 3 idiot kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • şimdi bulut atlası diye bi' filmden geldim inan ki uykum geldi 164 dk film mi olur ya ://

0|0
    0|0
  • uzun hikaye güzeldi...

0|0
    0|0
  • erkek arkadaş mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bulut atlas. Biraz karisik ve uzun bir film. Ama muhtesem. Tek kelimeyle. Ve ben aslinda cok seciciyimdir bu konuda.

Uzun zamandir bu kadar iyi bir film izlememistim. Hem kokrtum, hem güldüm hem agladim... harika bir film

1|0
    0|0
  • ya şu teddy bear'i çok duydum da gidemedm sn git bari anlatırsın.

0|0
    0|0
  • bulut atlasını sevdim ben. kitabını okumayı düşünüyorum bi ara.

1|0
    0|0
  • uzun hikaye iyidir..

0|0
    0|0
  • uzun hikaye .

0|0
    0|0
Yükleniyor...