En son okuduğunuz ya da tavsiye ettiğiniz kitap ismi nedir?

canan tanın yüreğim seni çok sevdi kitabını bitirdim kitap ismi verirsenin sevinirim

Güncellemeler:
arkadaşlar ben birazcık duygusal birazcık seni senden alacak kitaplar istiyorum

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• jean-christophe grangé - Sisle gelen yolcu, tavsiye ederim hem sürükleyici hem de çok kafa karıştırıcı ve sonu da hiç beklenmedik şekilde bitiyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• italyanca aşk baskadır,mavie binchy

1|0
    0|0
  • duygusalsanız mehmet çoşkundenizin kitaplarını alabilrsinz canan tanın kitaplarına devam edebilrsinz ben genelde duygusal değil aksiyon falan okurum polisiye s.holmes falan ama duygusal kitaplar okuduğumda vardır

0|0
    0|0
  • howard hughes/ nytimes bestseller... adam gay olmasina ragmen naneler karistirmis yaaa... az değilmis yani.. filmi de var izleyin aviator. ama kitapta cok daha fazlasi var filmden.

0|0
    0|0
  • En son George Orwell'in 1984'ünü okudum; şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • en son insan mühendisliği - nüvit osmay - aslında çok iyi bir kitap değil ama daha önce birkaç kısım atlayarak okumuştum, içindeki anekdotlar hoş olabiliyor.

0|0
    0|0
  • bu yanımı geliştirmeliyim üsengec davranıyorum en son zar adamın pesinde okuyordum yarım kaldı tavsiye etmem ama ben sıradısı konuları severim hatta bir cift yeşil zar alasım gelmişti bir ara monoton sıkıcı bir hayat hakimdi

0|0
    0|0
  • edgar allan poe ithakiden çıktı bütün hikayeleri eğer bu kitabı okuyup anlarsan gel evlenelim

0|0
    0|0
  • Erasmus - Deliliğe Övgü ... mitolojiyede biraz ilgin varsa çok güzel dersler çıkarabilirsin

0|0
    0|0
  • sezai karakoç yitik cennet

0|0
    0|0
  • isim şehir bitki... yılmaz özdil

0|0
    0|0
  • en son okuduğum baba ve piç.

önerdiğim yok.

0|0
    0|0