Özel hastaneyi nereye şikayet edebilirim?

Lazere gidyorum son 3-4 seansım felan kaldı fakat 2bucuk aydır lazer yapılmıyor makinaları arızalıymış 2bucuk aydr her hafta aryrm 1hafta sonraa gelcek diyolar ve mecbur almak zorunda kaldım çıkan kıları özel hastane ben burayı nereye nasıl şikayet edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef, internasyonel markalar haricindeki ozel kurumlar calisana asgati ucret, siradan ucuz techizat malzemeye kactigi icin bu sorunLar cok yasaniyor.
    Nacizane tavsiyem, bashekimle gorus para iadesi iste ( memnun olmadigin seanslar icin ) dahs haliteli yerde devam et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendilerine şikayet etme de nereye edersin bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Kendilerine şikayet etim 1ay önce hala geri dönüş yapılmadı

• Kendilerine dilekçe yaz seansin suresi geciktirildigi icin bir ise yaramadgni tekrardan geçmiş seanslarin telafisi edilerek yeni tedavi gormek istediğini yaz daha once size yazi yazdim cevap gelmedi bu dilekçeme de kısa süre içinde cevap vermezseniz sizi sağlık Bakanlığına ve yetkili mercilere şikayet ederek hakkımı aramak zorunda kalacağım yaz bak nasıl ilgileniyorlar sonra

1|0
    0|0
  • Sağlık Bakanlığına Tabiki

1|0
    0|0
  • Sağlık Bakanlığına şikayet edebilirsin

1|0
    0|0
  • Ozel hastaneye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağlık Bakanlığı'nın buna yapabileceği bir şey yok. Senin yapabileceğin en uygun şey, hastane yönetimiyle görüşmek. Özel hastaneler küçük olur zaten başhekim, başhemşire vs. telefonla arayınca bile bağlanabilirsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...